Relacja LIVE

Wyniki turnieju XII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble / VII Akademickie Mistrzostwa Polski

Lp. Imię Nazwisko Miasto Ranking Duże pkt Małe pkt Skalpy Różn. MP
1 Michał Alabrudziński Włocławek 160.61 9.0 3908 1701 858
2 Dawid Pikul Poznań 150.42 7.0 4016 1522 544
3 Kazimierz Merklejn Szczecin 149.77 7.0 3920 1458 675
4 Artur Irzyk Strzyżów 141.47 7.0 3737 1463 382
5 Juliusz Czupryniak Warszawa 143.11 7.0 3546 1465 138
6 Szymon Dąbrowski Warszawa 127.23 7.0 3504 1448 383
7 Kacper Zegadło Warszawa 147.03 7.0 3466 1486 348
8 Bartosz Morawski Gliwice 155.59 6.0 3894 1372 842
9 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 137.58 6.0 3827 1344 467
10 Michał Szymkowski Wrocław 132.94 6.0 3743 1376 433
11 Miłosz Wrzałek Warszawa 150.47 6.0 3722 1264 493
12 Małgorzata Sulejewska Kraków 133.87 6.0 3675 1342 353
13 Monika Gawron-Cieślik Szczecin 126.61 6.0 3570 1332 385
14 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 129.06 6.0 3538 1245 118
15 Łukasz Tuszyński Chłopowo 151.68 6.0 3535 1395 -198
16 Andrzej Kwiatkowski Warszawa 132.89 6.0 3472 1271 539
17 Paweł Mazurek Polanica-Zdrój 134.27 6.0 3461 1302 139
18 Piotr Broda Sandomierz 136.39 6.0 3344 1296 426
19 Dawid Mierzchała Ostrów Wielkopolski 118.17 6.0 3328 1335 347
20 Maciej Nawrocki Babimost 120.40 5.5 3686 1198 385
21 Tomasz Suchanek Wrocław 131.85 5.5 3563 1227 137
22 Stanisław Rydzik Warszawa 143.48 5.0 3826 1226 389
23 Marta Bajorek Warszawa 124.84 5.0 3657 1237 445
24 Mateusz Królikowski Wrocław 131.99 5.0 3586 1186 -122
25 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 131.11 5.0 3541 1101 267
26 Agnieszka Walas Kraków 124.32 5.0 3509 1175 149
27 Krzysztof Obremski Legnica 149.04 5.0 3504 1221 148
28 Agnieszka Goniowska Wrocław 124.63 5.0 3486 1215 87
29 Diana Pietrzykowska Szczecin 115.73 5.0 3476 1189 128
30 Bogusław Szyszka Oława 142.99 5.0 3451 1219 6
31 Kamil Górka Kraków 157.35 5.0 3423 1291 -89
32 Zofia Gajewska Jelenia Góra 125.80 5.0 3421 1144 126
33 Małgorzata Szczygieł Radwanice 130.16 5.0 3338 1245 -29
34 Michał Rogalewicz Poznań 129.34 5.0 3312 1266 119
35 Piotr Potoczek Nowy Sącz 110.61 5.0 3265 1111 -51
36 Barbara Obremska Wrocław 136.45 5.0 3251 1140 -92
37 Marcin Ceglarek Kraków 126.43 5.0 3177 1203 -54
38 Sławomir Wolski Wrocław 118.08 5.0 3175 1221 -320
39 Robert Wagner Wrocław 114.04 5.0 3159 1194 -46
40 Maciej Sancewicz Gorzów Wielkopolski 135.65 5.0 3150 1216 -223
41 Natalia Woźniak Dziwnówek 132.99 4.5 3407 1126 183
42 Łukasz Bobowski Suchedniów 146.81 4.0 3602 1077 26
43 Joanna Brychcy Katowice 115.26 4.0 3432 1069 34
44 Konrad Sowula Kraków 132.58 4.0 3432 1088 69
45 Andrzej Kraska Wrocław 121.43 4.0 3413 1098 134
46 Joanna Juszczak Warszawa 131.52 4.0 3398 1100 212
47 Agata Kuć Stargard 126.31 4.0 3387 1110 16
48 Dorota Stachowska Wydartowo I 120.50 4.0 3349 1105 -195
49 Krzysztof Zawadzki Sampława 113.19 4.0 3333 995 -23
50 Adam Klimont Wałcz 132.27 4.0 3329 1011 21
51 Ryszard Korpalski Wójtowice 116.63 4.0 3320 1030 261
52 Renata Andracka Zwola 112.46 4.0 3306 1023 23
53 Leszek Dobrowolski Wrocław 116.72 4.0 3274 1107 -365
54 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 116.59 4.0 3264 1043 75
55 Michał Burak Wrocław 125.50 4.0 3258 1138 -199
56 Dominik Ulejczyk Będzin 103.54 4.0 3256 1080 -160
57 Jerzy Luter Bytom 117.26 4.0 3185 1043 -94
58 Arkadiusz Łydka Jaworzno 130.65 4.0 3147 1129 -324
59 Marcin Stachowski Wydartowo I 122.97 4.0 3096 1136 -379
60 Wojciech Gonet Wrocław 114.81 3.5 3216 979 135
61 Ryszard Żydaczewski Lubin 120.77 3.0 3234 909 -258
62 Krzysztof Gibas Kraków 129.84 3.0 3186 1025 -99
63 Kinga Bilska Ostrów Wielkopolski 100.00 3.0 3128 871 45
64 Karolina Mak Wrocław 100.00 3.0 3095 899 178
65 Dorota Ostrowska Białystok 110.16 3.0 3095 879 -180
66 Marta Świątkowska Wrocław 116.92 3.0 3044 966 -207
67 Maciej Skrzypczak Kędzierzyn-Koźle 103.60 3.0 3017 914 -358
68 Michał Dreczka Poznań 105.09 3.0 2994 898 -434
69 Aneta Szczyrzyca Jaworzno 100.00 3.0 2924 874 -444
70 Konrad Łukaszewicz Wrocław 100.00 3.0 2710 871 -662
71 Dariusz Putoń Ruda Śląska 145.35 3.0 2533 852 -226
72 Małgorzata Pochopień Kraków 100.00 3.0 2449 721 65
73 Sylwia Łada Inowrocław 120.04 2.0 3252 888 -308
74 Maria Uryga Kraków 116.47 2.0 3137 787 -278
75 Maciej Dąbrowski Warszawa 110.44 2.0 3112 841 -329
76 Adam Motyl Jaskółki 100.00 2.0 2727 734 -554
77 Adam Grzelec Poznań 116.20 2.0 2170 738 -1267
78 Radosław Jachna Łódź 134.81 2.0 1686 516 -195
79 Agnieszka Palczewska Ostrów Wlkp. 100.00 1.5 2560 567 -613
80 Hanna Góźdź Ostrów Wielkopolski 100.00 1.5 2436 608 -593
81 Andrzej Klich Jaworzno 100.00 1.0 2548 631 -894
82 Jerzy Niewiadomski Wrocław 100.00 1.0 1205 403 -271

Wyniki poszczególnych rund turnieju XII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble / VII Akademickie Mistrzostwa Polski

Stół Gospodarz Wynik Gość
1 Michał Alabrudziński 499 : 277 Mikołaj Cieplik
2 Dawid Pikul 343 : 444 Kazimierz Merklejn
3 Artur Irzyk 495 : 322 Dawid Mierzchała
4 Kacper Zegadło 476 : 363 Łukasz Tuszyński
5 Juliusz Czupryniak 410 : 322 Stanisław Rydzik
6 Szymon Dąbrowski 477 : 338 Tomasz Suchanek
7 Bogusław Szyszka 368 : 466 Bartosz Morawski
8 Kamil Górka 355 : 382 Michał Szymkowski
9 Paweł Mazurek 401 : 340 Marta Bajorek
10 Miłosz Wrzałek 412 : 348 Małgorzata Szczygieł
11 Krzysztof Obremski 280 : 377 Piotr Broda
12 Andrzej Kwiatkowski 553 : 261 Diana Pietrzykowska
13 Małgorzata Sulejewska 515 : 325 Maciej Sancewicz
14 Sławomir Wolski 351 : 386 Bronisław Parada
15 Maciej Nawrocki 409 : 381 Agnieszka Goniowska
16 Łukasz Bobowski 397 : 473 Monika Gawron-Cieślik
17 Michał Burak 310 : 395 Mateusz Królikowski
18 Krzysztof Sporczyk 410 : 306 Jerzy Luter
19 Barbara Obremska 398 : 339 Konrad Sowula
20 Piotr Potoczek 396 : 354 Joanna Brychcy
21 Arkadiusz Łydka 356 : 366 Zofia Gajewska
22 Agnieszka Walas 462 : 300 Marcin Stachowski
23 Robert Wagner 394 : 353 Joanna Juszczak
24 Dorota Stachowska 317 : 423 Marcin Ceglarek
25 Natalia Woźniak 404 : 400 Agata Kuć
26 Wojciech Gonet 343 : 358 Michał Rogalewicz
27 Andrzej Kraska 392 : 313 Krzysztof Gibas
28 Ryszard Żydaczewski 296 : 424 Dominik Ulejczyk
29 Adam Klimont 401 : 257 Marta Świątkowska
30 Karolina Mak 287 : 401 Ryszard Korpalski
31 Marcin Radwański 356 : 303 Maciej Skrzypczak
32 Michał Dreczka 303 : 407 Renata Andracka
33 Krzysztof Zawadzki 440 : 281 Konrad Łukaszewicz
34 Leszek Dobrowolski 392 : 374 Sylwia Łada
35 Maria Uryga 325 : 400 Dorota Ostrowska
36 Maciej Dąbrowski 379 : 424 Aneta Szczyrzyca
37 Adam Motyl 252 : 399 Kinga Bilska
38 Agnieszka Palczewska 320 : 315 Andrzej Klich
39 Hanna Góźdź 300 : 0 BYE BYE

Rozstawienie do rundy 9.

Gospodarz Stół Gość
Michał Alabrudziński 1 Mikołaj Cieplik
Dawid Pikul 2 Kazimierz Merklejn
Artur Irzyk 3 Dawid Mierzchała
Kacper Zegadło 4 Łukasz Tuszyński
Juliusz Czupryniak 5 Stanisław Rydzik
Szymon Dąbrowski 6 Tomasz Suchanek
Bogusław Szyszka 7 Bartosz Morawski
Kamil Górka 8 Michał Szymkowski
Paweł Mazurek 9 Marta Bajorek
Miłosz Wrzałek 10 Małgorzata Szczygieł
Krzysztof Obremski 11 Piotr Broda
Andrzej Kwiatkowski 12 Diana Pietrzykowska
Małgorzata Sulejewska 13 Maciej Sancewicz
Sławomir Wolski 14 Bronisław Parada
Maciej Nawrocki 15 Agnieszka Goniowska
Łukasz Bobowski 16 Monika Gawron-Cieślik
Michał Burak 17 Mateusz Królikowski
Krzysztof Sporczyk 18 Jerzy Luter
Barbara Obremska 19 Konrad Sowula
Piotr Potoczek 20 Joanna Brychcy
Arkadiusz Łydka 21 Zofia Gajewska
Agnieszka Walas 22 Marcin Stachowski
Robert Wagner 23 Joanna Juszczak
Dorota Stachowska 24 Marcin Ceglarek
Natalia Woźniak 25 Agata Kuć
Wojciech Gonet 26 Michał Rogalewicz
Andrzej Kraska 27 Krzysztof Gibas
Ryszard Żydaczewski 28 Dominik Ulejczyk
Adam Klimont 29 Marta Świątkowska
Karolina Mak 30 Ryszard Korpalski
Marcin Radwański 31 Maciej Skrzypczak
Michał Dreczka 32 Renata Andracka
Krzysztof Zawadzki 33 Konrad Łukaszewicz
Leszek Dobrowolski 34 Sylwia Łada
Maria Uryga 35 Dorota Ostrowska
Maciej Dąbrowski 36 Aneta Szczyrzyca
Adam Motyl 37 Kinga Bilska
Agnieszka Palczewska 38 Andrzej Klich
Hanna Góźdź 39 BYE BYE