Relacja LIVE

Wyniki turnieju XII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble / VII Akademickie Mistrzostwa Polski

Lp. Imię Nazwisko Miasto Ranking Duże pkt Małe pkt Skalpy Różn. MP
1 Michał Alabrudziński Włocławek 160.61 8.0 3409 1513 636
2 Dawid Pikul Poznań 150.42 7.0 3673 1422 645
3 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 137.58 6.0 3550 1233 689
4 Kazimierz Merklejn Szczecin 149.77 6.0 3476 1258 574
5 Artur Irzyk Strzyżów 141.47 6.0 3242 1295 209
6 Łukasz Tuszyński Chłopowo 151.68 6.0 3172 1298 -85
7 Juliusz Czupryniak Warszawa 143.11 6.0 3136 1272 50
8 Szymon Dąbrowski Warszawa 127.23 6.0 3027 1266 244
9 Dawid Mierzchała Ostrów Wielkopolski 118.17 6.0 3006 1244 520
10 Kacper Zegadło Warszawa 147.03 6.0 2990 1284 235
11 Tomasz Suchanek Wrocław 131.85 5.5 3225 1150 276
12 Stanisław Rydzik Warszawa 143.48 5.0 3504 1133 477
13 Bartosz Morawski Gliwice 155.59 5.0 3428 1179 744
14 Michał Szymkowski Wrocław 132.94 5.0 3361 1169 406
15 Marta Bajorek Warszawa 124.84 5.0 3317 1153 506
16 Miłosz Wrzałek Warszawa 150.47 5.0 3310 1084 429
17 Krzysztof Obremski Legnica 149.04 5.0 3224 1135 245
18 Diana Pietrzykowska Szczecin 115.73 5.0 3215 1106 420
19 Małgorzata Sulejewska Kraków 133.87 5.0 3160 1156 163
20 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 129.06 5.0 3152 1077 83
21 Agnieszka Goniowska Wrocław 124.63 5.0 3105 1145 115
22 Monika Gawron-Cieślik Szczecin 126.61 5.0 3097 1135 309
23 Bogusław Szyszka Oława 142.99 5.0 3083 1113 104
24 Kamil Górka Kraków 157.35 5.0 3068 1208 -62
25 Paweł Mazurek Polanica-Zdrój 134.27 5.0 3060 1127 78
26 Małgorzata Szczygieł Radwanice 130.16 5.0 2990 1145 35
27 Piotr Broda Sandomierz 136.39 5.0 2967 1097 329
28 Andrzej Kwiatkowski Warszawa 132.89 5.0 2919 1105 247
29 Maciej Sancewicz Gorzów Wielkopolski 135.65 5.0 2825 1132 -33
30 Sławomir Wolski Wrocław 118.08 5.0 2824 1142 -285
31 Maciej Nawrocki Babimost 120.40 4.5 3277 1023 357
32 Łukasz Bobowski Suchedniów 146.81 4.0 3205 1000 102
33 Mateusz Królikowski Wrocław 131.99 4.0 3191 1010 -207
34 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 131.11 4.0 3131 934 163
35 Konrad Sowula Kraków 132.58 4.0 3093 1002 128
36 Joanna Brychcy Katowice 115.26 4.0 3078 1008 76
37 Zofia Gajewska Jelenia Góra 125.80 4.0 3055 963 116
38 Agnieszka Walas Kraków 124.32 4.0 3047 1002 -13
39 Joanna Juszczak Warszawa 131.52 4.0 3045 1036 253
40 Dorota Stachowska Wydartowo I 120.50 4.0 3032 1029 -89
41 Agata Kuć Stargard 126.31 4.0 2987 1027 20
42 Michał Rogalewicz Poznań 129.34 4.0 2954 1101 104
43 Michał Burak Wrocław 125.50 4.0 2948 1056 -114
44 Jerzy Luter Bytom 117.26 4.0 2879 962 10
45 Piotr Potoczek Nowy Sącz 110.61 4.0 2869 946 -93
46 Barbara Obremska Wrocław 136.45 4.0 2853 957 -151
47 Marcin Stachowski Wydartowo I 122.97 4.0 2796 1062 -217
48 Arkadiusz Łydka Jaworzno 130.65 4.0 2791 1053 -314
49 Robert Wagner Wrocław 114.04 4.0 2765 1012 -87
50 Marcin Ceglarek Kraków 126.43 4.0 2754 1032 -160
51 Natalia Woźniak Dziwnówek 132.99 3.5 3003 950 179
52 Wojciech Gonet Wrocław 114.81 3.5 2873 900 150
53 Andrzej Kraska Wrocław 121.43 3.0 3021 918 55
54 Ryszard Żydaczewski Lubin 120.77 3.0 2938 855 -130
55 Adam Klimont Wałcz 132.27 3.0 2928 844 -123
56 Ryszard Korpalski Wójtowice 116.63 3.0 2919 880 147
57 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 116.59 3.0 2908 889 22
58 Renata Andracka Zwola 112.46 3.0 2899 868 -81
59 Krzysztof Zawadzki Sampława 113.19 3.0 2893 845 -182
60 Leszek Dobrowolski Wrocław 116.72 3.0 2882 937 -383
61 Krzysztof Gibas Kraków 129.84 3.0 2873 954 -20
62 Dominik Ulejczyk Będzin 103.54 3.0 2832 909 -288
63 Karolina Mak Wrocław 100.00 3.0 2808 832 292
64 Marta Świątkowska Wrocław 116.92 3.0 2787 884 -63
65 Maciej Skrzypczak Kędzierzyn-Koźle 103.60 3.0 2714 847 -305
66 Michał Dreczka Poznań 105.09 3.0 2691 836 -330
67 Dariusz Putoń Ruda Śląska 145.35 3.0 2533 852 -226
68 Małgorzata Pochopień Kraków 100.00 3.0 2449 721 65
69 Konrad Łukaszewicz Wrocław 100.00 3.0 2429 808 -503
70 Sylwia Łada Inowrocław 120.04 2.0 2878 821 -290
71 Maria Uryga Kraków 116.47 2.0 2812 727 -203
72 Maciej Dąbrowski Warszawa 110.44 2.0 2733 791 -284
73 Kinga Bilska Ostrów Wielkopolski 100.00 2.0 2729 721 -102
74 Dorota Ostrowska Białystok 110.16 2.0 2695 713 -255
75 Aneta Szczyrzyca Jaworzno 100.00 2.0 2500 714 -489
76 Adam Motyl Jaskółki 100.00 2.0 2475 684 -407
77 Adam Grzelec Poznań 116.20 2.0 2170 738 -1267
78 Radosław Jachna Łódź 134.81 2.0 1686 516 -195
79 Andrzej Klich Jaworzno 100.00 1.0 2233 581 -889
80 Hanna Góźdź Ostrów Wielkopolski 100.00 1.0 2136 608 -893
81 Jerzy Niewiadomski Wrocław 100.00 1.0 1205 403 -271
82 Agnieszka Palczewska Ostrów Wlkp. 100.00 0.5 2240 417 -618

Wyniki poszczególnych rund turnieju XII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble / VII Akademickie Mistrzostwa Polski

Stół Gospodarz Wynik Gość
1 Michał Alabrudziński 446 : 338 Artur Irzyk
2 Kacper Zegadło 399 : 421 Dawid Pikul
3 Monika Gawron-Cieślik 355 : 392 Kazimierz Merklejn
4 Mikołaj Cieplik 498 : 330 Kamil Górka
5 Łukasz Tuszyński 445 : 391 Bartosz Morawski
6 Michał Szymkowski 410 : 483 Juliusz Czupryniak
7 Miłosz Wrzałek 377 : 409 Szymon Dąbrowski
8 Dawid Mierzchała 400 : 1 Maciej Sancewicz
9 Diana Pietrzykowska 392 : 423 Tomasz Suchanek
10 Stanisław Rydzik 497 : 361 Małgorzata Sulejewska
11 Mateusz Królikowski 343 : 562 Krzysztof Obremski
12 Marta Bajorek 477 : 306 Michał Burak
13 Konrad Sowula 287 : 313 Andrzej Kwiatkowski
14 Michał Rogalewicz 350 : 366 Bronisław Parada
15 Małgorzata Szczygieł 419 : 277 Zofia Gajewska
16 Joanna Brychcy 314 : 319 Sławomir Wolski
17 Piotr Broda 447 : 330 Agnieszka Walas
18 Agnieszka Goniowska 424 : 350 Arkadiusz Łydka
19 Paweł Mazurek 386 : 338 Robert Wagner
20 Marcin Ceglarek 362 : 417 Bogusław Szyszka
21 Maciej Nawrocki 468 : 380 Joanna Juszczak
22 Marcin Radwański 361 : 409 Krzysztof Sporczyk
23 Łukasz Bobowski 536 : 400 Adam Klimont
24 Wojciech Gonet 363 : 363 Natalia Woźniak
25 Dorota Stachowska 428 : 377 Leszek Dobrowolski
26 Agata Kuć 402 : 371 Krzysztof Gibas
27 Barbara Obremska 365 : 356 Ryszard Żydaczewski
28 Jerzy Luter 403 : 313 Krzysztof Zawadzki
29 Renata Andracka 328 : 408 Piotr Potoczek
30 Marcin Stachowski 377 : 353 Ryszard Korpalski
31 Dorota Ostrowska 308 : 404 Andrzej Kraska
32 Sylwia Łada 354 : 408 Michał Dreczka
33 Maria Uryga 328 : 365 Maciej Skrzypczak
34 Marta Świątkowska 310 : 262 Adam Motyl
35 Dominik Ulejczyk 364 : 311 Aneta Szczyrzyca
36 Konrad Łukaszewicz 333 : 319 Maciej Dąbrowski
37 Adam Grzelec 1 : 400 Karolina Mak
38 Kinga Bilska 356 : 332 Agnieszka Palczewska
39 Andrzej Klich 371 : 282 Hanna Góźdź

Rozstawienie do rundy 8.

Gospodarz Stół Gość
Michał Alabrudziński 1 Artur Irzyk
Kacper Zegadło 2 Dawid Pikul
Mikołaj Cieplik 4 Kamil Górka
Łukasz Tuszyński 5 Bartosz Morawski
Michał Szymkowski 6 Juliusz Czupryniak
Miłosz Wrzałek 7 Szymon Dąbrowski
Dawid Mierzchała 8 Maciej Sancewicz
Diana Pietrzykowska 9 Tomasz Suchanek
Stanisław Rydzik 10 Małgorzata Sulejewska
Mateusz Królikowski 11 Krzysztof Obremski
Marta Bajorek 12 Michał Burak
Konrad Sowula 13 Andrzej Kwiatkowski
Michał Rogalewicz 14 Bronisław Parada
Małgorzata Szczygieł 15 Zofia Gajewska
Joanna Brychcy 16 Sławomir Wolski
Piotr Broda 17 Agnieszka Walas
Agnieszka Goniowska 18 Arkadiusz Łydka
Paweł Mazurek 19 Robert Wagner
Marcin Ceglarek 20 Bogusław Szyszka
Maciej Nawrocki 21 Joanna Juszczak
Marcin Radwański 22 Krzysztof Sporczyk
Łukasz Bobowski 23 Adam Klimont
Wojciech Gonet 24 Natalia Woźniak
Dorota Stachowska 25 Leszek Dobrowolski
Agata Kuć 26 Krzysztof Gibas
Barbara Obremska 27 Ryszard Żydaczewski
Jerzy Luter 28 Krzysztof Zawadzki
Renata Andracka 29 Piotr Potoczek
Marcin Stachowski 30 Ryszard Korpalski
Dorota Ostrowska 31 Andrzej Kraska
Sylwia Łada 32 Michał Dreczka
Maria Uryga 33 Maciej Skrzypczak
Marta Świątkowska 34 Adam Motyl
Dominik Ulejczyk 35 Aneta Szczyrzyca
Konrad Łukaszewicz 36 Maciej Dąbrowski
Adam Grzelec 37 Karolina Mak
Kinga Bilska 38 Agnieszka Palczewska
Andrzej Klich 39 Hanna Góźdź