Relacja LIVE

Wyniki turnieju XII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble / VII Akademickie Mistrzostwa Polski

Lp. Imię Nazwisko Miasto Ranking Duże pkt Małe pkt Skalpy Różn. MP
1 Michał Alabrudziński Włocławek 160.61 7.0 2963 1322 528
2 Dawid Pikul Poznań 150.42 6.0 3252 1225 623
3 Artur Irzyk Strzyżów 141.47 6.0 2904 1184 317
4 Kacper Zegadło Warszawa 147.03 6.0 2591 1184 257
5 Kazimierz Merklejn Szczecin 149.77 5.0 3084 1081 537
6 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 137.58 5.0 3052 1026 521
7 Bartosz Morawski Gliwice 155.59 5.0 3037 1077 798
8 Michał Szymkowski Wrocław 132.94 5.0 2951 1076 479
9 Miłosz Wrzałek Warszawa 150.47 5.0 2933 1007 461
10 Maciej Sancewicz Gorzów Wielkopolski 135.65 5.0 2824 1064 366
11 Diana Pietrzykowska Szczecin 115.73 5.0 2823 1024 451
12 Małgorzata Sulejewska Kraków 133.87 5.0 2799 1063 299
13 Monika Gawron-Cieślik Szczecin 126.61 5.0 2742 1035 346
14 Kamil Górka Kraków 157.35 5.0 2738 1120 106
15 Łukasz Tuszyński Chłopowo 151.68 5.0 2727 1092 -139
16 Juliusz Czupryniak Warszawa 143.11 5.0 2653 1089 -23
17 Szymon Dąbrowski Warszawa 127.23 5.0 2618 1066 212
18 Dawid Mierzchała Ostrów Wielkopolski 118.17 5.0 2606 1058 121
19 Tomasz Suchanek Wrocław 131.85 4.5 2802 984 245
20 Stanisław Rydzik Warszawa 143.48 4.0 3007 949 341
21 Mateusz Królikowski Wrocław 131.99 4.0 2848 911 12
22 Marta Bajorek Warszawa 124.84 4.0 2840 977 335
23 Konrad Sowula Kraków 132.58 4.0 2806 919 154
24 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 129.06 4.0 2786 898 67
25 Zofia Gajewska Jelenia Góra 125.80 4.0 2778 883 258
26 Joanna Brychcy Katowice 115.26 4.0 2764 940 81
27 Agnieszka Walas Kraków 124.32 4.0 2717 916 104
28 Agnieszka Goniowska Wrocław 124.63 4.0 2681 964 41
29 Paweł Mazurek Polanica-Zdrój 134.27 4.0 2674 963 30
30 Bogusław Szyszka Oława 142.99 4.0 2666 937 49
31 Joanna Juszczak Warszawa 131.52 4.0 2665 966 341
32 Krzysztof Obremski Legnica 149.04 4.0 2662 953 26
33 Michał Burak Wrocław 125.50 4.0 2642 981 57
34 Andrzej Kwiatkowski Warszawa 132.89 4.0 2606 922 221
35 Michał Rogalewicz Poznań 129.34 4.0 2604 1022 120
36 Małgorzata Szczygieł Radwanice 130.16 4.0 2571 969 -107
37 Piotr Broda Sandomierz 136.39 4.0 2520 923 212
38 Sławomir Wolski Wrocław 118.08 4.0 2505 977 -290
39 Arkadiusz Łydka Jaworzno 130.65 4.0 2441 978 -240
40 Robert Wagner Wrocław 114.04 4.0 2427 928 -39
41 Marcin Ceglarek Kraków 126.43 4.0 2392 939 -105
42 Maciej Nawrocki Babimost 120.40 3.5 2809 841 269
43 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 131.11 3.0 2722 767 115
44 Łukasz Bobowski Suchedniów 146.81 3.0 2669 818 -34
45 Natalia Woźniak Dziwnówek 132.99 3.0 2640 835 179
46 Dorota Stachowska Wydartowo I 120.50 3.0 2604 862 -140
47 Agata Kuć Stargard 126.31 3.0 2585 847 -11
48 Ryszard Żydaczewski Lubin 120.77 3.0 2582 769 -121
49 Krzysztof Zawadzki Sampława 113.19 3.0 2580 778 -92
50 Renata Andracka Zwola 112.46 3.0 2571 807 -1
51 Ryszard Korpalski Wójtowice 116.63 3.0 2566 807 171
52 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 116.59 3.0 2547 808 70
53 Dariusz Putoń Ruda Śląska 145.35 3.0 2533 852 -226
54 Adam Klimont Wałcz 132.27 3.0 2528 747 13
55 Wojciech Gonet Wrocław 114.81 3.0 2510 767 150
56 Leszek Dobrowolski Wrocław 116.72 3.0 2505 866 -332
57 Krzysztof Gibas Kraków 129.84 3.0 2502 878 11
58 Barbara Obremska Wrocław 136.45 3.0 2488 786 -160
59 Jerzy Luter Bytom 117.26 3.0 2476 799 -80
60 Piotr Potoczek Nowy Sącz 110.61 3.0 2461 784 -173
61 Małgorzata Pochopień Kraków 100.00 3.0 2449 721 65
62 Marcin Stachowski Wydartowo I 122.97 3.0 2419 895 -241
63 Andrzej Kraska Wrocław 121.43 2.0 2617 758 -41
64 Sylwia Łada Inowrocław 120.04 2.0 2524 766 -236
65 Maria Uryga Kraków 116.47 2.0 2484 673 -166
66 Marta Świątkowska Wrocław 116.92 2.0 2477 734 -111
67 Dominik Ulejczyk Będzin 103.54 2.0 2468 759 -341
68 Maciej Dąbrowski Warszawa 110.44 2.0 2414 741 -270
69 Karolina Mak Wrocław 100.00 2.0 2408 666 -107
70 Dorota Ostrowska Białystok 110.16 2.0 2387 642 -159
71 Maciej Skrzypczak Kędzierzyn-Koźle 103.60 2.0 2349 681 -342
72 Michał Dreczka Poznań 105.09 2.0 2283 666 -384
73 Adam Motyl Jaskółki 100.00 2.0 2213 617 -359
74 Aneta Szczyrzyca Jaworzno 100.00 2.0 2189 660 -436
75 Adam Grzelec Poznań 116.20 2.0 2169 688 -868
76 Konrad Łukaszewicz Wrocław 100.00 2.0 2096 648 -517
77 Radosław Jachna Łódź 134.81 2.0 1686 516 -195
78 Kinga Bilska Ostrów Wielkopolski 100.00 1.0 2373 571 -126
79 Hanna Góźdź Ostrów Wielkopolski 100.00 1.0 1854 558 -804
80 Jerzy Niewiadomski Wrocław 100.00 1.0 1205 403 -271
81 Agnieszka Palczewska Ostrów Wlkp. 100.00 0.5 1908 367 -594
82 Andrzej Klich Jaworzno 100.00 0.0 1862 431 -978

Wyniki poszczególnych rund turnieju XII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble / VII Akademickie Mistrzostwa Polski

Stół Gospodarz Wynik Gość
1 Monika Gawron-Cieślik 306 : 441 Michał Alabrudziński
2 Dawid Pikul 560 : 347 Łukasz Tuszyński
3 Szymon Dąbrowski 397 : 413 Artur Irzyk
4 Maciej Sancewicz 360 : 394 Kacper Zegadło
5 Kazimierz Merklejn 437 : 300 Kamil Górka
6 Małgorzata Sulejewska 473 : 292 Konrad Sowula
7 Mikołaj Cieplik 542 : 273 Małgorzata Szczygieł
8 Bartosz Morawski 532 : 271 Sławomir Wolski
9 Michał Rogalewicz 386 : 461 Michał Szymkowski
10 Mateusz Królikowski 367 : 399 Dawid Mierzchała
11 Juliusz Czupryniak 498 : 366 Marta Bajorek
12 Diana Pietrzykowska 350 : 323 Marcin Ceglarek
13 Arkadiusz Łydka 374 : 473 Miłosz Wrzałek
14 Tomasz Suchanek 445 : 388 Zofia Gajewska
15 Joanna Brychcy 406 : 538 Stanisław Rydzik
16 Joanna Juszczak 416 : 304 Krzysztof Sporczyk
17 Krzysztof Obremski 423 : 312 Łukasz Bobowski
18 Bronisław Parada 468 : 379 Dorota Stachowska
19 Agnieszka Walas 406 : 339 Leszek Dobrowolski
20 Ryszard Korpalski 367 : 379 Bogusław Szyszka
21 Andrzej Kwiatkowski 327 : 312 Wojciech Gonet
22 Dariusz Putoń 388 : 401 Paweł Mazurek
23 Piotr Broda 415 : 314 Agata Kuć
24 Adam Klimont 265 : 353 Robert Wagner
25 Michał Burak 385 : 368 Marcin Stachowski
26 Maciej Nawrocki 343 : 291 Marcin Radwański
27 Agnieszka Goniowska 427 : 354 Andrzej Kraska
28 Natalia Woźniak 392 : 343 Maciej Dąbrowski
29 Krzysztof Gibas 407 : 299 Sylwia Łada
30 Karolina Mak 354 : 386 Ryszard Żydaczewski
31 Krzysztof Zawadzki 407 : 325 Dorota Ostrowska
32 Maciej Skrzypczak 311 : 338 Barbara Obremska
33 Dominik Ulejczyk 324 : 448 Jerzy Luter
34 Piotr Potoczek 516 : 369 Maria Uryga
35 Renata Andracka 456 : 233 Adam Grzelec
36 Aneta Szczyrzyca 299 : 350 Małgorzata Pochopień
37 Kinga Bilska 327 : 329 Konrad Łukaszewicz
38 Hanna Góźdź 209 : 475 Marta Świątkowska
39 Michał Dreczka 399 : 252 Andrzej Klich
40 Adam Motyl 375 : 315 Agnieszka Palczewska

Rozstawienie do rundy 7.

Gospodarz Stół Gość
Dawid Pikul 2 Łukasz Tuszyński
Szymon Dąbrowski 3 Artur Irzyk
Maciej Sancewicz 4 Kacper Zegadło
Kazimierz Merklejn 5 Kamil Górka
Małgorzata Sulejewska 6 Konrad Sowula
Mikołaj Cieplik 7 Małgorzata Szczygieł
Bartosz Morawski 8 Sławomir Wolski
Michał Rogalewicz 9 Michał Szymkowski
Mateusz Królikowski 10 Dawid Mierzchała
Juliusz Czupryniak 11 Marta Bajorek
Diana Pietrzykowska 12 Marcin Ceglarek
Arkadiusz Łydka 13 Miłosz Wrzałek
Tomasz Suchanek 14 Zofia Gajewska
Joanna Brychcy 15 Stanisław Rydzik
Joanna Juszczak 16 Krzysztof Sporczyk
Krzysztof Obremski 17 Łukasz Bobowski
Bronisław Parada 18 Dorota Stachowska
Agnieszka Walas 19 Leszek Dobrowolski
Ryszard Korpalski 20 Bogusław Szyszka
Andrzej Kwiatkowski 21 Wojciech Gonet
Dariusz Putoń 22 Paweł Mazurek
Piotr Broda 23 Agata Kuć
Adam Klimont 24 Robert Wagner
Michał Burak 25 Marcin Stachowski
Maciej Nawrocki 26 Marcin Radwański
Agnieszka Goniowska 27 Andrzej Kraska
Natalia Woźniak 28 Maciej Dąbrowski
Krzysztof Gibas 29 Sylwia Łada
Karolina Mak 30 Ryszard Żydaczewski
Krzysztof Zawadzki 31 Dorota Ostrowska
Maciej Skrzypczak 32 Barbara Obremska
Dominik Ulejczyk 33 Jerzy Luter
Piotr Potoczek 34 Maria Uryga
Renata Andracka 35 Adam Grzelec
Aneta Szczyrzyca 36 Małgorzata Pochopień
Kinga Bilska 37 Konrad Łukaszewicz
Hanna Góźdź 38 Marta Świątkowska
Michał Dreczka 39 Andrzej Klich
Adam Motyl 40 Agnieszka Palczewska