Relacja LIVE

Wyniki turnieju XII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble / VII Akademickie Mistrzostwa Polski

Lp. Imię Nazwisko Miasto Ranking Duże pkt Małe pkt Skalpy Różn. MP
1 Michał Alabrudziński Włocławek 160.61 6.0 2522 1145 393
2 Dawid Pikul Poznań 150.42 5.0 2692 1023 410
3 Artur Irzyk Strzyżów 141.47 5.0 2491 1007 301
4 Maciej Sancewicz Gorzów Wielkopolski 135.65 5.0 2464 967 400
5 Kamil Górka Kraków 157.35 5.0 2438 1020 243
6 Monika Gawron-Cieślik Szczecin 126.61 5.0 2436 924 481
7 Łukasz Tuszyński Chłopowo 151.68 5.0 2380 992 74
8 Szymon Dąbrowski Warszawa 127.23 5.0 2221 975 228
9 Kacper Zegadło Warszawa 147.03 5.0 2197 998 223
10 Kazimierz Merklejn Szczecin 149.77 4.0 2647 874 400
11 Konrad Sowula Kraków 132.58 4.0 2514 835 335
12 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 137.58 4.0 2510 846 252
13 Bartosz Morawski Gliwice 155.59 4.0 2505 909 537
14 Michał Szymkowski Wrocław 132.94 4.0 2490 897 404
15 Mateusz Królikowski Wrocław 131.99 4.0 2481 843 44
16 Marta Bajorek Warszawa 124.84 4.0 2474 884 467
17 Diana Pietrzykowska Szczecin 115.73 4.0 2473 848 424
18 Miłosz Wrzałek Warszawa 150.47 4.0 2460 826 362
19 Zofia Gajewska Jelenia Góra 125.80 4.0 2390 801 315
20 Joanna Brychcy Katowice 115.26 4.0 2358 847 213
21 Małgorzata Sulejewska Kraków 133.87 4.0 2326 880 118
22 Małgorzata Szczygieł Radwanice 130.16 4.0 2298 881 162
23 Sławomir Wolski Wrocław 118.08 4.0 2234 871 -29
24 Michał Rogalewicz Poznań 129.34 4.0 2218 939 195
25 Dawid Mierzchała Ostrów Wielkopolski 118.17 4.0 2207 876 89
26 Juliusz Czupryniak Warszawa 143.11 4.0 2155 914 -155
27 Marcin Ceglarek Kraków 126.43 4.0 2069 873 -78
28 Arkadiusz Łydka Jaworzno 130.65 4.0 2067 878 -141
29 Tomasz Suchanek Wrocław 131.85 3.5 2357 808 188
30 Stanisław Rydzik Warszawa 143.48 3.0 2469 784 209
31 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 131.11 3.0 2418 685 227
32 Łukasz Bobowski Suchedniów 146.81 3.0 2357 719 77
33 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 129.06 3.0 2318 727 -22
34 Agnieszka Walas Kraków 124.32 3.0 2311 749 37
35 Bogusław Szyszka Oława 142.99 3.0 2287 770 37
36 Andrzej Kwiatkowski Warszawa 132.89 3.0 2279 757 206
37 Paweł Mazurek Polanica-Zdrój 134.27 3.0 2273 768 17
38 Agata Kuć Stargard 126.31 3.0 2271 761 90
39 Adam Klimont Wałcz 132.27 3.0 2263 683 101
40 Michał Burak Wrocław 125.50 3.0 2257 808 40
41 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 116.59 3.0 2256 738 122
42 Agnieszka Goniowska Wrocław 124.63 3.0 2254 793 -32
43 Joanna Juszczak Warszawa 131.52 3.0 2249 785 229
44 Krzysztof Obremski Legnica 149.04 3.0 2239 756 -85
45 Dorota Stachowska Wydartowo I 120.50 3.0 2225 783 -51
46 Ryszard Korpalski Wójtowice 116.63 3.0 2199 714 183
47 Wojciech Gonet Wrocław 114.81 3.0 2198 684 165
48 Leszek Dobrowolski Wrocław 116.72 3.0 2166 792 -265
49 Dariusz Putoń Ruda Śląska 145.35 3.0 2145 768 -213
50 Piotr Broda Sandomierz 136.39 3.0 2105 747 111
51 Robert Wagner Wrocław 114.04 3.0 2074 746 -127
52 Marcin Stachowski Wydartowo I 122.97 3.0 2051 819 -224
53 Maciej Nawrocki Babimost 120.40 2.5 2466 674 217
54 Andrzej Kraska Wrocław 121.43 2.0 2263 683 32
55 Natalia Woźniak Dziwnówek 132.99 2.0 2248 675 130
56 Sylwia Łada Inowrocław 120.04 2.0 2225 686 -128
57 Ryszard Żydaczewski Lubin 120.77 2.0 2196 619 -153
58 Krzysztof Zawadzki Sampława 113.19 2.0 2173 618 -174
59 Barbara Obremska Wrocław 136.45 2.0 2150 632 -187
60 Dominik Ulejczyk Będzin 103.54 2.0 2144 692 -217
61 Renata Andracka Zwola 112.46 2.0 2115 641 -224
62 Maria Uryga Kraków 116.47 2.0 2115 612 -19
63 Małgorzata Pochopień Kraków 100.00 2.0 2099 571 14
64 Krzysztof Gibas Kraków 129.84 2.0 2095 708 -97
65 Maciej Dąbrowski Warszawa 110.44 2.0 2071 658 -221
66 Dorota Ostrowska Białystok 110.16 2.0 2062 579 -77
67 Karolina Mak Wrocław 100.00 2.0 2054 595 -75
68 Maciej Skrzypczak Kędzierzyn-Koźle 103.60 2.0 2038 595 -315
69 Jerzy Luter Bytom 117.26 2.0 2028 645 -204
70 Piotr Potoczek Nowy Sącz 110.61 2.0 1945 618 -320
71 Adam Grzelec Poznań 116.20 2.0 1936 626 -645
72 Aneta Szczyrzyca Jaworzno 100.00 2.0 1890 610 -385
73 Radosław Jachna Łódź 134.81 2.0 1686 516 -195
74 Kinga Bilska Ostrów Wielkopolski 100.00 1.0 2046 521 -124
75 Marta Świątkowska Wrocław 116.92 1.0 2002 584 -377
76 Michał Dreczka Poznań 105.09 1.0 1884 516 -531
77 Adam Motyl Jaskółki 100.00 1.0 1838 467 -419
78 Konrad Łukaszewicz Wrocław 100.00 1.0 1767 498 -519
79 Hanna Góźdź Ostrów Wielkopolski 100.00 1.0 1645 491 -538
80 Jerzy Niewiadomski Wrocław 100.00 1.0 1205 403 -271
81 Agnieszka Palczewska Ostrów Wlkp. 100.00 0.5 1593 317 -534
82 Andrzej Klich Jaworzno 100.00 0.0 1610 376 -831

Wyniki poszczególnych rund turnieju XII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble / VII Akademickie Mistrzostwa Polski

Stół Gospodarz Wynik Gość
1 Łukasz Tuszyński 325 : 481 Michał Alabrudziński
2 Małgorzata Sulejewska 372 : 460 Dawid Pikul
3 Szymon Dąbrowski 334 : 293 Bartosz Morawski
4 Artur Irzyk 411 : 283 Juliusz Czupryniak
5 Kamil Górka 377 : 346 Michał Rogalewicz
6 Monika Gawron-Cieślik 378 : 223 Arkadiusz Łydka
7 Małgorzata Szczygieł 319 : 393 Kacper Zegadło
8 Maciej Sancewicz 497 : 330 Marcin Ceglarek
9 Kazimierz Merklejn 426 : 305 Joanna Juszczak
10 Konrad Sowula 405 : 342 Agata Kuć
11 Mikołaj Cieplik 415 : 313 Dorota Stachowska
12 Michał Burak 357 : 377 Miłosz Wrzałek
13 Marta Bajorek 400 : 365 Krzysztof Obremski
14 Mateusz Królikowski 417 : 414 Agnieszka Goniowska
15 Sławomir Wolski 398 : 297 Łukasz Bobowski
16 Leszek Dobrowolski 336 : 459 Michał Szymkowski
17 Dawid Mierzchała 380 : 297 Agnieszka Walas
18 Joanna Brychcy 357 : 309 Piotr Broda
19 Diana Pietrzykowska 505 : 298 Robert Wagner
20 Zofia Gajewska 425 : 355 Marcin Stachowski
21 Tomasz Suchanek 404 : 404 Maciej Nawrocki
22 Stanisław Rydzik 441 : 312 Dominik Ulejczyk
23 Krzysztof Sporczyk 468 : 347 Krzysztof Zawadzki
24 Maria Uryga 323 : 349 Andrzej Kwiatkowski
25 Renata Andracka 314 : 361 Paweł Mazurek
26 Adam Klimont 353 : 322 Krzysztof Gibas
27 Dariusz Putoń 378 : 355 Andrzej Kraska
28 Bogusław Szyszka 383 : 320 Maciej Dąbrowski
29 Sylwia Łada 326 : 465 Ryszard Korpalski
30 Bronisław Parada 440 : 378 Małgorzata Pochopień
31 Adam Grzelec 276 : 388 Marcin Radwański
32 Piotr Potoczek 296 : 333 Wojciech Gonet
33 Natalia Woźniak 503 : 316 Barbara Obremska
34 Ryszard Żydaczewski 471 : 266 Michał Dreczka
35 Aneta Szczyrzyca 358 : 341 Kinga Bilska
36 Jerzy Luter 465 : 306 Marta Świątkowska
37 Karolina Mak 386 : 269 Konrad Łukaszewicz
38 Dorota Ostrowska 406 : 220 Hanna Góźdź
39 Agnieszka Palczewska 264 : 413 Maciej Skrzypczak
40 Andrzej Klich 201 : 400 Adam Motyl

Rozstawienie do rundy 6.

Gospodarz Stół Gość
Łukasz Tuszyński 1 Michał Alabrudziński
Małgorzata Sulejewska 2 Dawid Pikul
Szymon Dąbrowski 3 Bartosz Morawski
Artur Irzyk 4 Juliusz Czupryniak
Kamil Górka 5 Michał Rogalewicz
Małgorzata Szczygieł 7 Kacper Zegadło
Maciej Sancewicz 8 Marcin Ceglarek
Kazimierz Merklejn 9 Joanna Juszczak
Konrad Sowula 10 Agata Kuć
Mikołaj Cieplik 11 Dorota Stachowska
Michał Burak 12 Miłosz Wrzałek
Marta Bajorek 13 Krzysztof Obremski
Mateusz Królikowski 14 Agnieszka Goniowska
Sławomir Wolski 15 Łukasz Bobowski
Leszek Dobrowolski 16 Michał Szymkowski
Dawid Mierzchała 17 Agnieszka Walas
Joanna Brychcy 18 Piotr Broda
Diana Pietrzykowska 19 Robert Wagner
Zofia Gajewska 20 Marcin Stachowski
Tomasz Suchanek 21 Maciej Nawrocki
Stanisław Rydzik 22 Dominik Ulejczyk
Krzysztof Sporczyk 23 Krzysztof Zawadzki
Maria Uryga 24 Andrzej Kwiatkowski
Renata Andracka 25 Paweł Mazurek
Adam Klimont 26 Krzysztof Gibas
Dariusz Putoń 27 Andrzej Kraska
Bogusław Szyszka 28 Maciej Dąbrowski
Sylwia Łada 29 Ryszard Korpalski
Bronisław Parada 30 Małgorzata Pochopień
Adam Grzelec 31 Marcin Radwański
Piotr Potoczek 32 Wojciech Gonet
Natalia Woźniak 33 Barbara Obremska
Ryszard Żydaczewski 34 Michał Dreczka
Aneta Szczyrzyca 35 Kinga Bilska
Jerzy Luter 36 Marta Świątkowska
Karolina Mak 37 Konrad Łukaszewicz
Dorota Ostrowska 38 Hanna Góźdź
Agnieszka Palczewska 39 Maciej Skrzypczak
Andrzej Klich 40 Adam Motyl