Relacja LIVE

Wyniki turnieju XII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble / VII Akademickie Mistrzostwa Polski

Lp. Imię Nazwisko Miasto Ranking Duże pkt Małe pkt Skalpy Różn. MP
1 Łukasz Tuszyński Chłopowo 151.68 5.0 2055 881 230
2 Michał Alabrudziński Włocławek 160.61 5.0 2041 943 237
3 Dawid Pikul Poznań 150.42 4.0 2232 839 322
4 Bartosz Morawski Gliwice 155.59 4.0 2212 832 578
5 Artur Irzyk Strzyżów 141.47 4.0 2080 814 173
6 Kamil Górka Kraków 157.35 4.0 2061 841 212
7 Monika Gawron-Cieślik Szczecin 126.61 4.0 2058 743 326
8 Małgorzata Szczygieł Radwanice 130.16 4.0 1979 784 236
9 Maciej Sancewicz Gorzów Wielkopolski 135.65 4.0 1967 791 233
10 Małgorzata Sulejewska Kraków 133.87 4.0 1954 780 206
11 Szymon Dąbrowski Warszawa 127.23 4.0 1887 769 187
12 Juliusz Czupryniak Warszawa 143.11 4.0 1872 823 -27
13 Michał Rogalewicz Poznań 129.34 4.0 1872 832 226
14 Arkadiusz Łydka Jaworzno 130.65 4.0 1844 801 14
15 Kacper Zegadło Warszawa 147.03 4.0 1804 818 149
16 Marcin Ceglarek Kraków 126.43 4.0 1739 787 89
17 Kazimierz Merklejn Szczecin 149.77 3.0 2221 692 279
18 Konrad Sowula Kraków 132.58 3.0 2109 659 272
19 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 137.58 3.0 2095 675 150
20 Miłosz Wrzałek Warszawa 150.47 3.0 2083 650 342
21 Marta Bajorek Warszawa 124.84 3.0 2074 685 432
22 Mateusz Królikowski Wrocław 131.99 3.0 2064 668 41
23 Łukasz Bobowski Suchedniów 146.81 3.0 2060 651 178
24 Michał Szymkowski Wrocław 132.94 3.0 2031 730 281
25 Agnieszka Walas Kraków 124.32 3.0 2014 681 120
26 Joanna Brychcy Katowice 115.26 3.0 2001 661 165
27 Diana Pietrzykowska Szczecin 115.73 3.0 1968 684 217
28 Zofia Gajewska Jelenia Góra 125.80 3.0 1965 628 245
29 Tomasz Suchanek Wrocław 131.85 3.0 1953 688 188
30 Joanna Juszczak Warszawa 131.52 3.0 1944 685 350
31 Agata Kuć Stargard 126.31 3.0 1929 678 153
32 Dorota Stachowska Wydartowo I 120.50 3.0 1912 695 51
33 Michał Burak Wrocław 125.50 3.0 1900 708 60
34 Krzysztof Obremski Legnica 149.04 3.0 1874 681 -50
35 Agnieszka Goniowska Wrocław 124.63 3.0 1840 711 -29
36 Sławomir Wolski Wrocław 118.08 3.0 1836 674 -130
37 Leszek Dobrowolski Wrocław 116.72 3.0 1830 709 -142
38 Dawid Mierzchała Ostrów Wielkopolski 118.17 3.0 1827 702 6
39 Piotr Broda Sandomierz 136.39 3.0 1796 682 159
40 Robert Wagner Wrocław 114.04 3.0 1776 680 80
41 Marcin Stachowski Wydartowo I 122.97 3.0 1696 743 -154
42 Maciej Nawrocki Babimost 120.40 2.0 2062 542 217
43 Stanisław Rydzik Warszawa 143.48 2.0 2028 630 80
44 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 131.11 2.0 1950 522 106
45 Andrzej Kwiatkowski Warszawa 132.89 2.0 1930 591 180
46 Paweł Mazurek Polanica-Zdrój 134.27 2.0 1912 606 -30
47 Adam Klimont Wałcz 132.27 2.0 1910 503 70
48 Andrzej Kraska Wrocław 121.43 2.0 1908 588 55
49 Bogusław Szyszka Oława 142.99 2.0 1904 610 -26
50 Sylwia Łada Inowrocław 120.04 2.0 1899 619 11
51 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 129.06 2.0 1878 577 -84
52 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 116.59 2.0 1868 572 10
53 Wojciech Gonet Wrocław 114.81 2.0 1865 523 128
54 Barbara Obremska Wrocław 136.45 2.0 1834 549 0
55 Dominik Ulejczyk Będzin 103.54 2.0 1832 599 -88
56 Krzysztof Zawadzki Sampława 113.19 2.0 1826 537 -53
57 Renata Andracka Zwola 112.46 2.0 1801 557 -177
58 Maria Uryga Kraków 116.47 2.0 1792 529 7
59 Krzysztof Gibas Kraków 129.84 2.0 1773 626 -66
60 Dariusz Putoń Ruda Śląska 145.35 2.0 1767 597 -236
61 Maciej Dąbrowski Warszawa 110.44 2.0 1751 565 -158
62 Ryszard Korpalski Wójtowice 116.63 2.0 1734 544 44
63 Małgorzata Pochopień Kraków 100.00 2.0 1721 492 76
64 Radosław Jachna Łódź 134.81 2.0 1686 516 -195
65 Adam Grzelec Poznań 116.20 2.0 1660 559 -533
66 Piotr Potoczek Nowy Sącz 110.61 2.0 1649 553 -283
67 Natalia Woźniak Dziwnówek 132.99 1.0 1745 489 -57
68 Ryszard Żydaczewski Lubin 120.77 1.0 1725 464 -358
69 Kinga Bilska Ostrów Wielkopolski 100.00 1.0 1705 471 -107
70 Marta Świątkowska Wrocław 116.92 1.0 1696 517 -218
71 Karolina Mak Wrocław 100.00 1.0 1668 445 -192
72 Dorota Ostrowska Białystok 110.16 1.0 1656 429 -263
73 Maciej Skrzypczak Kędzierzyn-Koźle 103.60 1.0 1625 445 -464
74 Michał Dreczka Poznań 105.09 1.0 1618 445 -326
75 Jerzy Luter Bytom 117.26 1.0 1563 478 -363
76 Aneta Szczyrzyca Jaworzno 100.00 1.0 1532 460 -402
77 Konrad Łukaszewicz Wrocław 100.00 1.0 1498 448 -402
78 Hanna Góźdź Ostrów Wielkopolski 100.00 1.0 1425 431 -352
79 Jerzy Niewiadomski Wrocław 100.00 1.0 1205 403 -271
80 Agnieszka Palczewska Ostrów Wlkp. 100.00 0.5 1329 263 -385
81 Adam Motyl Jaskółki 100.00 0.0 1438 317 -618
82 Andrzej Klich Jaworzno 100.00 0.0 1409 326 -632

Wyniki poszczególnych rund turnieju XII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble / VII Akademickie Mistrzostwa Polski

Stół Gospodarz Wynik Gość
1 Michał Alabrudziński 378 : 371 Bartosz Morawski
2 Artur Irzyk 382 : 486 Łukasz Tuszyński
3 Kamil Górka 397 : 464 Dawid Pikul
4 Szymon Dąbrowski 367 : 317 Marta Bajorek
5 Łukasz Bobowski 355 : 468 Małgorzata Szczygieł
6 Mateusz Królikowski 361 : 471 Maciej Sancewicz
7 Michał Szymkowski 373 : 379 Arkadiusz Łydka
8 Joanna Juszczak 296 : 342 Kacper Zegadło
9 Leszek Dobrowolski 369 : 418 Monika Gawron-Cieślik
10 Robert Wagner 350 : 362 Małgorzata Sulejewska
11 Juliusz Czupryniak 451 : 378 Tomasz Suchanek
12 Krzysztof Obremski 320 : 468 Michał Rogalewicz
13 Marcin Ceglarek 336 : 299 Dawid Mierzchała
14 Bogusław Szyszka 379 : 447 Kazimierz Merklejn
15 Dorota Stachowska 390 : 355 Maciej Nawrocki
16 Paweł Mazurek 393 : 438 Mikołaj Cieplik
17 Dominik Ulejczyk 313 : 339 Diana Pietrzykowska
18 Andrzej Kwiatkowski 327 : 400 Michał Burak
19 Agnieszka Walas 412 : 388 Bronisław Parada
20 Konrad Sowula 517 : 282 Dariusz Putoń
21 Wojciech Gonet 384 : 410 Joanna Brychcy
22 Piotr Broda 328 : 322 Andrzej Kraska
23 Agata Kuć 345 : 341 Maria Uryga
24 Krzysztof Gibas 324 : 505 Miłosz Wrzałek
25 Sławomir Wolski 454 : 363 Adam Klimont
26 Barbara Obremska 289 : 404 Agnieszka Goniowska
27 Marcin Stachowski 382 : 326 Marcin Radwański
28 Zofia Gajewska 427 : 274 Piotr Potoczek
29 Stanisław Rydzik 412 : 369 Sylwia Łada
30 Marta Świątkowska 352 : 385 Krzysztof Sporczyk
31 Krzysztof Zawadzki 362 : 342 Karolina Mak
32 Dorota Ostrowska 335 : 416 Renata Andracka
33 Radosław Jachna 389 : 362 Natalia Woźniak
34 Adam Grzelec 364 : 342 Ryszard Żydaczewski
35 Maciej Dąbrowski 380 : 340 Maciej Skrzypczak
36 Michał Dreczka 258 : 446 Małgorzata Pochopień
37 Hanna Góźdź 208 : 379 Ryszard Korpalski
38 Kinga Bilska 368 : 213 Jerzy Luter
39 Konrad Łukaszewicz 316 : 285 Andrzej Klich
40 Adam Motyl 320 : 374 Aneta Szczyrzyca
41 Agnieszka Palczewska 300 : 0 BYE BYE

Rozstawienie do rundy 5.

Gospodarz Stół Gość
Michał Alabrudziński 1 Bartosz Morawski
Artur Irzyk 2 Łukasz Tuszyński
Kamil Górka 3 Dawid Pikul
Szymon Dąbrowski 4 Marta Bajorek
Łukasz Bobowski 5 Małgorzata Szczygieł
Mateusz Królikowski 6 Maciej Sancewicz
Michał Szymkowski 7 Arkadiusz Łydka
Joanna Juszczak 8 Kacper Zegadło
Leszek Dobrowolski 9 Monika Gawron-Cieślik
Robert Wagner 10 Małgorzata Sulejewska
Juliusz Czupryniak 11 Tomasz Suchanek
Krzysztof Obremski 12 Michał Rogalewicz
Marcin Ceglarek 13 Dawid Mierzchała
Bogusław Szyszka 14 Kazimierz Merklejn
Dorota Stachowska 15 Maciej Nawrocki
Paweł Mazurek 16 Mikołaj Cieplik
Dominik Ulejczyk 17 Diana Pietrzykowska
Andrzej Kwiatkowski 18 Michał Burak
Agnieszka Walas 19 Bronisław Parada
Konrad Sowula 20 Dariusz Putoń
Wojciech Gonet 21 Joanna Brychcy
Piotr Broda 22 Andrzej Kraska
Agata Kuć 23 Maria Uryga
Krzysztof Gibas 24 Miłosz Wrzałek
Sławomir Wolski 25 Adam Klimont
Barbara Obremska 26 Agnieszka Goniowska
Marcin Stachowski 27 Marcin Radwański
Zofia Gajewska 28 Piotr Potoczek
Stanisław Rydzik 29 Sylwia Łada
Marta Świątkowska 30 Krzysztof Sporczyk
Krzysztof Zawadzki 31 Karolina Mak
Dorota Ostrowska 32 Renata Andracka
Radosław Jachna 33 Natalia Woźniak
Adam Grzelec 34 Ryszard Żydaczewski
Maciej Dąbrowski 35 Maciej Skrzypczak
Michał Dreczka 36 Małgorzata Pochopień
Hanna Góźdź 37 Ryszard Korpalski
Kinga Bilska 38 Jerzy Luter
Konrad Łukaszewicz 39 Andrzej Klich
Adam Motyl 40 Aneta Szczyrzyca
Agnieszka Palczewska 41 BYE BYE