Relacja LIVE

Wyniki turnieju XII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble / VII Akademickie Mistrzostwa Polski

Lp. Imię Nazwisko Miasto Ranking Duże pkt Małe pkt Skalpy Różn. MP
1 Bartosz Morawski Gliwice 155.59 4.0 1841 721 585
2 Artur Irzyk Strzyżów 141.47 4.0 1698 712 277
3 Kamil Górka Kraków 157.35 4.0 1664 741 279
4 Michał Alabrudziński Włocławek 160.61 4.0 1663 737 230
5 Łukasz Tuszyński Chłopowo 151.68 4.0 1569 690 126
6 Dawid Pikul Poznań 150.42 3.0 1768 632 255
7 Marta Bajorek Warszawa 124.84 3.0 1757 608 482
8 Łukasz Bobowski Suchedniów 146.81 3.0 1705 571 291
9 Mateusz Królikowski Wrocław 131.99 3.0 1703 582 151
10 Michał Szymkowski Wrocław 132.94 3.0 1658 649 287
11 Joanna Juszczak Warszawa 131.52 3.0 1648 588 396
12 Monika Gawron-Cieślik Szczecin 126.61 3.0 1640 576 277
13 Małgorzata Sulejewska Kraków 133.87 3.0 1592 616 194
14 Tomasz Suchanek Wrocław 131.85 3.0 1575 595 261
15 Krzysztof Obremski Legnica 149.04 3.0 1554 602 98
16 Dawid Mierzchała Ostrów Wielkopolski 118.17 3.0 1528 626 43
17 Szymon Dąbrowski Warszawa 127.23 3.0 1520 594 137
18 Małgorzata Szczygieł Radwanice 130.16 3.0 1511 587 123
19 Maciej Sancewicz Gorzów Wielkopolski 135.65 3.0 1496 609 123
20 Arkadiusz Łydka Jaworzno 130.65 3.0 1465 618 8
21 Kacper Zegadło Warszawa 147.03 3.0 1462 636 103
22 Leszek Dobrowolski Wrocław 116.72 3.0 1461 632 -93
23 Robert Wagner Wrocław 114.04 3.0 1426 596 92
24 Juliusz Czupryniak Warszawa 143.11 3.0 1421 641 -100
25 Michał Rogalewicz Poznań 129.34 3.0 1404 633 78
26 Marcin Ceglarek Kraków 126.43 3.0 1403 619 52
27 Kazimierz Merklejn Szczecin 149.77 2.0 1774 499 211
28 Maciej Nawrocki Babimost 120.40 2.0 1707 471 252
29 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 137.58 2.0 1657 491 105
30 Diana Pietrzykowska Szczecin 115.73 2.0 1629 530 191
31 Andrzej Kwiatkowski Warszawa 132.89 2.0 1603 515 253
32 Agnieszka Walas Kraków 124.32 2.0 1602 502 96
33 Konrad Sowula Kraków 132.58 2.0 1592 464 37
34 Joanna Brychcy Katowice 115.26 2.0 1591 496 139
35 Andrzej Kraska Wrocław 121.43 2.0 1586 502 61
36 Agata Kuć Stargard 126.31 2.0 1584 512 149
37 Miłosz Wrzałek Warszawa 150.47 2.0 1578 470 161
38 Adam Klimont Wałcz 132.27 2.0 1547 435 161
39 Barbara Obremska Wrocław 136.45 2.0 1545 474 115
40 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 116.59 2.0 1542 499 66
41 Zofia Gajewska Jelenia Góra 125.80 2.0 1538 467 92
42 Sylwia Łada Inowrocław 120.04 2.0 1530 526 54
43 Bogusław Szyszka Oława 142.99 2.0 1525 510 42
44 Dorota Stachowska Wydartowo I 120.50 2.0 1522 525 16
45 Paweł Mazurek Polanica-Zdrój 134.27 2.0 1519 518 15
46 Dominik Ulejczyk Będzin 103.54 2.0 1519 533 -62
47 Michał Burak Wrocław 125.50 2.0 1500 525 -13
48 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 129.06 2.0 1490 503 -60
49 Dariusz Putoń Ruda Śląska 145.35 2.0 1485 514 -1
50 Wojciech Gonet Wrocław 114.81 2.0 1481 458 154
51 Piotr Broda Sandomierz 136.39 2.0 1468 511 153
52 Maria Uryga Kraków 116.47 2.0 1451 453 11
53 Krzysztof Gibas Kraków 129.84 2.0 1449 526 115
54 Agnieszka Goniowska Wrocław 124.63 2.0 1436 525 -144
55 Sławomir Wolski Wrocław 118.08 2.0 1382 492 -221
56 Piotr Potoczek Nowy Sącz 110.61 2.0 1375 477 -130
57 Marcin Stachowski Wydartowo I 122.97 2.0 1314 576 -210
58 Stanisław Rydzik Warszawa 143.48 1.0 1616 460 37
59 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 131.11 1.0 1565 355 73
60 Krzysztof Zawadzki Sampława 113.19 1.0 1464 387 -73
61 Renata Andracka Zwola 112.46 1.0 1385 397 -258
62 Natalia Woźniak Dziwnówek 132.99 1.0 1383 404 -30
63 Ryszard Żydaczewski Lubin 120.77 1.0 1383 398 -336
64 Maciej Dąbrowski Warszawa 110.44 1.0 1371 411 -198
65 Michał Dreczka Poznań 105.09 1.0 1360 395 -138
66 Ryszard Korpalski Wójtowice 116.63 1.0 1355 394 -127
67 Jerzy Luter Bytom 117.26 1.0 1350 428 -208
68 Marta Świątkowska Wrocław 116.92 1.0 1344 436 -185
69 Karolina Mak Wrocław 100.00 1.0 1326 382 -172
70 Dorota Ostrowska Białystok 110.16 1.0 1321 367 -182
71 Radosław Jachna Łódź 134.81 1.0 1297 333 -222
72 Adam Grzelec Poznań 116.20 1.0 1296 388 -555
73 Maciej Skrzypczak Kędzierzyn-Koźle 103.60 1.0 1285 385 -424
74 Małgorzata Pochopień Kraków 100.00 1.0 1275 337 -112
75 Hanna Góźdź Ostrów Wielkopolski 100.00 1.0 1217 364 -181
76 Jerzy Niewiadomski Wrocław 100.00 1.0 1205 403 -271
77 Kinga Bilska Ostrów Wielkopolski 100.00 0.0 1337 304 -262
78 Konrad Łukaszewicz Wrocław 100.00 0.0 1182 298 -433
79 Aneta Szczyrzyca Jaworzno 100.00 0.0 1158 310 -456
80 Andrzej Klich Jaworzno 100.00 0.0 1124 276 -601
81 Adam Motyl Jaskółki 100.00 0.0 1118 267 -564
82 Agnieszka Palczewska Ostrów Wlkp. 100.00 0.0 1029 263 -685

Wyniki poszczególnych rund turnieju XII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble / VII Akademickie Mistrzostwa Polski

Stół Gospodarz Wynik Gość
1 Dawid Pikul 423 : 438 Michał Alabrudziński
2 Artur Irzyk 380 : 352 Tomasz Suchanek
3 Łukasz Tuszyński 347 : 340 Michał Szymkowski
4 Kacper Zegadło 321 : 399 Kamil Górka
5 Bartosz Morawski 587 : 314 Juliusz Czupryniak
6 Dawid Mierzchała 394 : 373 Kazimierz Merklejn
7 Łukasz Bobowski 425 : 393 Paweł Mazurek
8 Krzysztof Obremski 431 : 321 Agata Kuć
9 Diana Pietrzykowska 367 : 380 Maciej Sancewicz
10 Leszek Dobrowolski 356 : 278 Zofia Gajewska
11 Krzysztof Gibas 348 : 446 Mateusz Królikowski
12 Sławomir Wolski 287 : 500 Marta Bajorek
13 Bronisław Parada 398 : 417 Monika Gawron-Cieślik
14 Agnieszka Goniowska 346 : 426 Joanna Juszczak
15 Piotr Potoczek 300 : 313 Szymon Dąbrowski
16 Robert Wagner 355 : 346 Bogusław Szyszka
17 Michał Rogalewicz 348 : 326 Dariusz Putoń
18 Arkadiusz Łydka 412 : 407 Barbara Obremska
19 Małgorzata Szczygieł 470 : 381 Dominik Ulejczyk
20 Michał Burak 363 : 373 Marcin Ceglarek
21 Małgorzata Sulejewska 457 : 340 Marcin Stachowski
22 Stanisław Rydzik 385 : 386 Piotr Broda
23 Krzysztof Sporczyk 352 : 527 Andrzej Kwiatkowski
24 Maciej Dąbrowski 310 : 380 Konrad Sowula
25 Mikołaj Cieplik 460 : 307 Michał Dreczka
26 Natalia Woźniak 335 : 394 Joanna Brychcy
27 Miłosz Wrzałek 388 : 302 Marta Świątkowska
28 Ryszard Korpalski 318 : 432 Agnieszka Walas
29 Jerzy Luter 329 : 382 Marcin Radwański
30 Adam Klimont 391 : 306 Karolina Mak
31 Maciej Nawrocki 561 : 291 Adam Grzelec
32 Andrzej Kraska 464 : 387 Ryszard Żydaczewski
33 Maciej Skrzypczak 290 : 410 Sylwia Łada
34 Jerzy Niewiadomski 268 : 365 Wojciech Gonet
35 Hanna Góźdź 334 : 349 Maria Uryga
36 Dorota Stachowska 434 : 297 Kinga Bilska
37 Adam Motyl 214 : 427 Krzysztof Zawadzki
38 Konrad Łukaszewicz 289 : 326 Dorota Ostrowska
39 Radosław Jachna 325 : 312 Aneta Szczyrzyca
40 Andrzej Klich 296 : 420 Renata Andracka
41 Małgorzata Pochopień 343 : 278 Agnieszka Palczewska

Rozstawienie do rundy 4.

Gospodarz Stół Gość
Dawid Pikul 1 Michał Alabrudziński
Artur Irzyk 2 Tomasz Suchanek
Łukasz Tuszyński 3 Michał Szymkowski
Kacper Zegadło 4 Kamil Górka
Bartosz Morawski 5 Juliusz Czupryniak
Dawid Mierzchała 6 Kazimierz Merklejn
Łukasz Bobowski 7 Paweł Mazurek
Krzysztof Obremski 8 Agata Kuć
Diana Pietrzykowska 9 Maciej Sancewicz
Leszek Dobrowolski 10 Zofia Gajewska
Krzysztof Gibas 11 Mateusz Królikowski
Sławomir Wolski 12 Marta Bajorek
Bronisław Parada 13 Monika Gawron-Cieślik
Agnieszka Goniowska 14 Joanna Juszczak
Piotr Potoczek 15 Szymon Dąbrowski
Robert Wagner 16 Bogusław Szyszka
Michał Rogalewicz 17 Dariusz Putoń
Arkadiusz Łydka 18 Barbara Obremska
Małgorzata Szczygieł 19 Dominik Ulejczyk
Michał Burak 20 Marcin Ceglarek
Małgorzata Sulejewska 21 Marcin Stachowski
Stanisław Rydzik 22 Piotr Broda
Krzysztof Sporczyk 23 Andrzej Kwiatkowski
Maciej Dąbrowski 24 Konrad Sowula
Mikołaj Cieplik 25 Michał Dreczka
Natalia Woźniak 26 Joanna Brychcy
Miłosz Wrzałek 27 Marta Świątkowska
Ryszard Korpalski 28 Agnieszka Walas
Jerzy Luter 29 Marcin Radwański
Adam Klimont 30 Karolina Mak
Maciej Nawrocki 31 Adam Grzelec
Andrzej Kraska 32 Ryszard Żydaczewski
Maciej Skrzypczak 33 Sylwia Łada
Jerzy Niewiadomski 34 Wojciech Gonet
Hanna Góźdź 35 Maria Uryga
Dorota Stachowska 36 Kinga Bilska
Adam Motyl 37 Krzysztof Zawadzki
Konrad Łukaszewicz 38 Dorota Ostrowska
Radosław Jachna 39 Aneta Szczyrzyca
Andrzej Klich 40 Renata Andracka
Małgorzata Pochopień 41 Agnieszka Palczewska