Relacja LIVE

Wyniki turnieju XII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble / VII Akademickie Mistrzostwa Polski

Lp. Imię Nazwisko Miasto Ranking Duże pkt Małe pkt Skalpy Różn. MP
1 Dawid Pikul Poznań 150.42 3.0 1345 521 270
2 Artur Irzyk Strzyżów 141.47 3.0 1318 530 249
3 Michał Szymkowski Wrocław 132.94 3.0 1318 547 294
4 Kamil Górka Kraków 157.35 3.0 1265 544 201
5 Bartosz Morawski Gliwice 155.59 3.0 1254 528 312
6 Michał Alabrudziński Włocławek 160.61 3.0 1225 537 215
7 Tomasz Suchanek Wrocław 131.85 3.0 1223 504 289
8 Łukasz Tuszyński Chłopowo 151.68 3.0 1222 507 119
9 Kacper Zegadło Warszawa 147.03 3.0 1141 529 181
10 Juliusz Czupryniak Warszawa 143.11 3.0 1107 535 173
11 Kazimierz Merklejn Szczecin 149.77 2.0 1401 431 232
12 Łukasz Bobowski Suchedniów 146.81 2.0 1280 387 259
13 Agata Kuć Stargard 126.31 2.0 1263 413 259
14 Diana Pietrzykowska Szczecin 115.73 2.0 1262 444 204
15 Zofia Gajewska Jelenia Góra 125.80 2.0 1260 400 170
16 Marta Bajorek Warszawa 124.84 2.0 1257 440 269
17 Mateusz Królikowski Wrocław 131.99 2.0 1257 402 53
18 Monika Gawron-Cieślik Szczecin 126.61 2.0 1223 397 258
19 Joanna Juszczak Warszawa 131.52 2.0 1222 413 316
20 Szymon Dąbrowski Warszawa 127.23 2.0 1207 433 124
21 Bogusław Szyszka Oława 142.99 2.0 1179 446 51
22 Dariusz Putoń Ruda Śląska 145.35 2.0 1159 435 21
23 Barbara Obremska Wrocław 136.45 2.0 1138 393 120
24 Dominik Ulejczyk Będzin 103.54 2.0 1138 453 27
25 Michał Burak Wrocław 125.50 2.0 1137 449 -3
26 Małgorzata Sulejewska Kraków 133.87 2.0 1135 443 77
27 Dawid Mierzchała Ostrów Wielkopolski 118.17 2.0 1134 426 22
28 Paweł Mazurek Polanica-Zdrój 134.27 2.0 1126 421 47
29 Krzysztof Obremski Legnica 149.04 2.0 1123 426 -12
30 Maciej Sancewicz Gorzów Wielkopolski 135.65 2.0 1116 443 110
31 Leszek Dobrowolski Wrocław 116.72 2.0 1105 456 -171
32 Krzysztof Gibas Kraków 129.84 2.0 1101 444 213
33 Sławomir Wolski Wrocław 118.08 2.0 1095 417 -8
34 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 129.06 2.0 1092 426 -41
35 Agnieszka Goniowska Wrocław 124.63 2.0 1090 443 -64
36 Piotr Potoczek Nowy Sącz 110.61 2.0 1075 400 -117
37 Robert Wagner Wrocław 114.04 2.0 1071 403 83
38 Michał Rogalewicz Poznań 129.34 2.0 1056 438 56
39 Arkadiusz Łydka Jaworzno 130.65 2.0 1053 432 3
40 Małgorzata Szczygieł Radwanice 130.16 2.0 1041 433 34
41 Marcin Ceglarek Kraków 126.43 2.0 1030 443 42
42 Marcin Stachowski Wydartowo I 122.97 2.0 974 492 -93
43 Stanisław Rydzik Warszawa 143.48 1.0 1231 374 38
44 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 131.11 1.0 1213 272 248
45 Konrad Sowula Kraków 132.58 1.0 1212 304 -33
46 Joanna Brychcy Katowice 115.26 1.0 1197 313 80
47 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 137.58 1.0 1197 336 -48
48 Miłosz Wrzałek Warszawa 150.47 1.0 1190 303 75
49 Agnieszka Walas Kraków 124.32 1.0 1170 335 -18
50 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 116.59 1.0 1160 332 13
51 Adam Klimont Wałcz 132.27 1.0 1156 285 76
52 Maciej Nawrocki Babimost 120.40 1.0 1146 305 -18
53 Andrzej Kraska Wrocław 121.43 1.0 1122 331 -16
54 Sylwia Łada Inowrocław 120.04 1.0 1120 372 -66
55 Wojciech Gonet Wrocław 114.81 1.0 1116 308 57
56 Maria Uryga Kraków 116.47 1.0 1102 303 -4
57 Dorota Stachowska Wydartowo I 120.50 1.0 1088 375 -121
58 Piotr Broda Sandomierz 136.39 1.0 1082 318 152
59 Andrzej Kwiatkowski Warszawa 132.89 1.0 1076 334 78
60 Maciej Dąbrowski Warszawa 110.44 1.0 1061 328 -128
61 Michał Dreczka Poznań 105.09 1.0 1053 307 15
62 Natalia Woźniak Dziwnówek 132.99 1.0 1048 339 29
63 Marta Świątkowska Wrocław 116.92 1.0 1042 336 -99
64 Ryszard Korpalski Wójtowice 116.63 1.0 1037 320 -13
65 Jerzy Luter Bytom 117.26 1.0 1021 361 -155
66 Karolina Mak Żerniki Wrocławskie 100.00 1.0 1020 300 -87
67 Adam Grzelec Poznań 116.20 1.0 1005 318 -285
68 Ryszard Żydaczewski Lubin 120.77 1.0 996 327 -259
69 Maciej Skrzypczak Kędzierzyn-Koźle 103.60 1.0 995 315 -304
70 Jerzy Niewiadomski Wrocław 100.00 1.0 937 338 -174
71 Hanna Góźdź Ostrów Wielkopolski 100.00 1.0 883 298 -166
72 Kinga Bilska Ostrów Wielkopolski 100.00 0.0 1040 233 -125
73 Krzysztof Zawadzki Sampława 113.19 0.0 1037 237 -286
74 Dorota Ostrowska Białystok 110.16 0.0 995 217 -219
75 Radosław Jachna Łódź 134.81 0.0 972 183 -235
76 Renata Andracka Zwola 112.46 0.0 965 247 -382
77 Małgorzata Pochopień Kraków 100.00 0.0 932 187 -177
78 Adam Motyl Jaskółki 100.00 0.0 904 204 -351
79 Konrad Łukaszewicz Wrocław 100.00 0.0 893 238 -396
80 Aneta Szczyrzyca Jaworzno 100.00 0.0 846 225 -443
81 Andrzej Klich Jaworzno 100.00 0.0 828 214 -477
82 Agnieszka Palczewska Ostrów Wlkp. 100.00 0.0 751 213 -620

Wyniki poszczególnych rund turnieju XII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble / VII Akademickie Mistrzostwa Polski

Stół Gospodarz Wynik Gość
1 Bogusław Szyszka 388 : 395 Artur Irzyk
2 Agata Kuć 343 : 368 Kacper Zegadło
3 Mateusz Królikowski 346 : 453 Tomasz Suchanek
4 Dawid Pikul 444 : 326 Bronisław Parada
5 Michał Szymkowski 419 : 371 Małgorzata Sulejewska
6 Michał Alabrudziński 355 : 351 Krzysztof Gibas
7 Bartosz Morawski 396 : 315 Małgorzata Szczygieł
8 Juliusz Czupryniak 389 : 262 Maciej Sancewicz
9 Kamil Górka 417 : 335 Marcin Ceglarek
10 Michał Rogalewicz 381 : 385 Łukasz Tuszyński
11 Kazimierz Merklejn 446 : 407 Szymon Dąbrowski
12 Andrzej Kwiatkowski 323 : 366 Marta Bajorek
13 Konrad Sowula 337 : 515 Diana Pietrzykowska
14 Krzysztof Obremski 391 : 384 Stanisław Rydzik
15 Marcin Radwański 314 : 344 Piotr Potoczek
16 Mikołaj Cieplik 355 : 415 Michał Burak
17 Zofia Gajewska 427 : 368 Dorota Stachowska
18 Krzysztof Sporczyk 385 : 414 Dawid Mierzchała
19 Agnieszka Walas 352 : 375 Sławomir Wolski
20 Jerzy Luter 301 : 473 Łukasz Bobowski
21 Leszek Dobrowolski 394 : 384 Miłosz Wrzałek
22 Andrzej Kraska 319 : 351 Arkadiusz Łydka
23 Monika Gawron-Cieślik 424 : 340 Marta Świątkowska
24 Paweł Mazurek 426 : 323 Sylwia Łada
25 Joanna Juszczak 436 : 317 Adam Grzelec
26 Agnieszka Goniowska 407 : 384 Adam Klimont
27 Dominik Ulejczyk 459 : 377 Maciej Nawrocki
28 Maciej Dąbrowski 297 : 406 Robert Wagner
29 Dariusz Putoń 404 : 393 Natalia Woźniak
30 Marcin Stachowski 338 : 327 Piotr Broda
31 Barbara Obremska 385 : 303 Kinga Bilska
32 Joanna Brychcy 471 : 336 Renata Andracka
33 Ryszard Żydaczewski 378 : 295 Dorota Ostrowska
34 Konrad Łukaszewicz 287 : 421 Wojciech Gonet
35 Ryszard Korpalski 352 : 259 Aneta Szczyrzyca
36 Karolina Mak 360 : 321 Adam Motyl
37 Jerzy Niewiadomski 355 : 322 Radosław Jachna
38 Maciej Skrzypczak 419 : 397 Krzysztof Zawadzki
39 Małgorzata Pochopień 293 : 340 Hanna Góźdź
40 Maria Uryga 465 : 294 Andrzej Klich
41 Michał Dreczka 423 : 282 Agnieszka Palczewska

Rozstawienie do rundy 3.

Gospodarz Stół Gość
Bogusław Szyszka 1 Artur Irzyk
Agata Kuć 2 Kacper Zegadło
Mateusz Królikowski 3 Tomasz Suchanek
Dawid Pikul 4 Bronisław Parada
Michał Szymkowski 5 Małgorzata Sulejewska
Michał Alabrudziński 6 Krzysztof Gibas
Bartosz Morawski 7 Małgorzata Szczygieł
Juliusz Czupryniak 8 Maciej Sancewicz
Kamil Górka 9 Marcin Ceglarek
Michał Rogalewicz 10 Łukasz Tuszyński
Kazimierz Merklejn 11 Szymon Dąbrowski
Andrzej Kwiatkowski 12 Marta Bajorek
Konrad Sowula 13 Diana Pietrzykowska
Krzysztof Obremski 14 Stanisław Rydzik
Marcin Radwański 15 Piotr Potoczek
Mikołaj Cieplik 16 Michał Burak
Zofia Gajewska 17 Dorota Stachowska
Krzysztof Sporczyk 18 Dawid Mierzchała
Agnieszka Walas 19 Sławomir Wolski
Jerzy Luter 20 Łukasz Bobowski
Leszek Dobrowolski 21 Miłosz Wrzałek
Andrzej Kraska 22 Arkadiusz Łydka
Paweł Mazurek 24 Sylwia Łada
Joanna Juszczak 25 Adam Grzelec
Agnieszka Goniowska 26 Adam Klimont
Dominik Ulejczyk 27 Maciej Nawrocki
Maciej Dąbrowski 28 Robert Wagner
Dariusz Putoń 29 Natalia Woźniak
Marcin Stachowski 30 Piotr Broda
Barbara Obremska 31 Kinga Bilska
Joanna Brychcy 32 Renata Andracka
Ryszard Żydaczewski 33 Dorota Ostrowska
Konrad Łukaszewicz 34 Wojciech Gonet
Ryszard Korpalski 35 Aneta Szczyrzyca
Karolina Mak 36 Adam Motyl
Jerzy Niewiadomski 37 Radosław Jachna
Maciej Skrzypczak 38 Krzysztof Zawadzki
Małgorzata Pochopień 39 Hanna Góźdź
Maria Uryga 40 Andrzej Klich
Michał Dreczka 41 Agnieszka Palczewska