Relacja LIVE

Wyniki turnieju XII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble / VII Akademickie Mistrzostwa Polski

Lp. Imię Nazwisko Miasto Ranking Duże pkt Małe pkt Skalpy Różn. MP
1 Artur Irzyk Strzyżów 141.47 2.0 923 337 242
2 Agata Kuć Stargard 126.31 2.0 920 316 284
3 Mateusz Królikowski Wrocław 131.99 2.0 911 320 160
4 Dawid Pikul Poznań 150.42 2.0 901 342 152
5 Michał Szymkowski Wrocław 132.94 2.0 899 363 246
6 Michał Alabrudziński Włocławek 160.61 2.0 870 357 211
7 Bartosz Morawski Gliwice 155.59 2.0 858 348 231
8 Maciej Sancewicz Gorzów Wielkopolski 135.65 2.0 854 350 237
9 Kamil Górka Kraków 157.35 2.0 848 368 119
10 Łukasz Tuszyński Chłopowo 151.68 2.0 837 328 115
11 Szymon Dąbrowski Warszawa 127.23 2.0 800 333 163
12 Bogusław Szyszka Oława 142.99 2.0 791 355 58
13 Kacper Zegadło Warszawa 147.03 2.0 773 353 156
14 Tomasz Suchanek Wrocław 131.85 2.0 770 322 182
15 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 129.06 2.0 766 326 77
16 Małgorzata Sulejewska Kraków 133.87 2.0 764 360 125
17 Krzysztof Gibas Kraków 129.84 2.0 750 333 217
18 Małgorzata Szczygieł Radwanice 130.16 2.0 726 327 115
19 Juliusz Czupryniak Warszawa 143.11 2.0 718 349 46
20 Marcin Ceglarek Kraków 126.43 2.0 695 336 124
21 Michał Rogalewicz Poznań 129.34 2.0 675 336 60
22 Kazimierz Merklejn Szczecin 149.77 1.0 955 254 193
23 Marta Bajorek Warszawa 124.84 1.0 891 257 226
24 Konrad Sowula Kraków 132.58 1.0 875 238 145
25 Stanisław Rydzik Warszawa 143.48 1.0 847 275 45
26 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 116.59 1.0 846 271 43
27 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 137.58 1.0 842 260 12
28 Zofia Gajewska Jelenia Góra 125.80 1.0 833 229 111
29 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 131.11 1.0 828 204 277
30 Agnieszka Walas Kraków 124.32 1.0 818 267 5
31 Łukasz Bobowski Suchedniów 146.81 1.0 807 220 87
32 Miłosz Wrzałek Warszawa 150.47 1.0 806 236 85
33 Andrzej Kraska Wrocław 121.43 1.0 803 250 16
34 Monika Gawron-Cieślik Szczecin 126.61 1.0 799 230 174
35 Sylwia Łada Inowrocław 120.04 1.0 797 288 37
36 Joanna Juszczak Warszawa 131.52 1.0 786 247 197
37 Adam Klimont Wałcz 132.27 1.0 772 210 99
38 Maciej Nawrocki Babimost 120.40 1.0 769 251 64
39 Maciej Dąbrowski Warszawa 110.44 1.0 764 264 -19
40 Piotr Broda Sandomierz 136.39 1.0 755 245 163
41 Dariusz Putoń Ruda Śląska 145.35 1.0 755 252 10
42 Andrzej Kwiatkowski Warszawa 132.89 1.0 753 259 121
43 Barbara Obremska Wrocław 136.45 1.0 753 243 38
44 Diana Pietrzykowska Szczecin 115.73 1.0 747 261 26
45 Krzysztof Obremski Legnica 149.04 1.0 732 233 -19
46 Piotr Potoczek Nowy Sącz 110.61 1.0 731 233 -147
47 Michał Burak Wrocław 125.50 1.0 722 261 -63
48 Jerzy Luter Bytom 117.26 1.0 720 264 17
49 Dawid Mierzchała Ostrów Wielkopolski 118.17 1.0 720 245 -7
50 Dorota Stachowska Wydartowo I 120.50 1.0 720 299 -62
51 Sławomir Wolski Wrocław 118.08 1.0 720 243 -31
52 Leszek Dobrowolski Wrocław 116.72 1.0 711 256 -181
53 Marta Świątkowska Wrocław 116.92 1.0 702 259 -15
54 Arkadiusz Łydka Jaworzno 130.65 1.0 702 261 -29
55 Paweł Mazurek Polanica-Zdrój 134.27 1.0 700 251 -56
56 Adam Grzelec Poznań 116.20 1.0 688 236 -166
57 Agnieszka Goniowska Wrocław 124.63 1.0 683 261 -87
58 Dominik Ulejczyk Będzin 103.54 1.0 679 283 -55
59 Robert Wagner Wrocław 114.04 1.0 665 243 -26
60 Natalia Woźniak Dziwnówek 132.99 1.0 655 244 40
61 Marcin Stachowski Wydartowo I 122.97 1.0 636 306 -104
62 Kinga Bilska Ostrów Wielkopolski 100.00 0.0 737 147 -43
63 Joanna Brychcy Katowice 115.26 0.0 726 151 -55
64 Dorota Ostrowska Białystok 110.16 0.0 700 146 -136
65 Wojciech Gonet Wrocław 114.81 0.0 695 158 -77
66 Ryszard Korpalski Wójtowice 116.63 0.0 685 170 -106
67 Karolina Mak Żerniki Wrocławskie 100.00 0.0 660 150 -126
68 Radosław Jachna Łódź 134.81 0.0 650 133 -202
69 Krzysztof Zawadzki Sampława 113.19 0.0 640 183 -264
70 Małgorzata Pochopień Kraków 100.00 0.0 639 137 -130
71 Maria Uryga Kraków 116.47 0.0 637 153 -175
72 Michał Dreczka Poznań 105.09 0.0 630 157 -126
73 Renata Andracka Zwola 112.46 0.0 629 182 -247
74 Ryszard Żydaczewski Lubin 120.77 0.0 618 167 -342
75 Konrad Łukaszewicz Wrocław 100.00 0.0 606 173 -262
76 Aneta Szczyrzyca Jaworzno 100.00 0.0 587 158 -350
77 Adam Motyl Jaskółki 100.00 0.0 583 154 -312
78 Jerzy Niewiadomski Wrocław 100.00 0.0 582 153 -207
79 Maciej Skrzypczak Kędzierzyn-Koźle 103.60 0.0 576 152 -326
80 Hanna Góźdź Ostrów Wielkopolski 100.00 0.0 543 148 -213
81 Andrzej Klich Jaworzno 100.00 0.0 534 148 -306
82 Agnieszka Palczewska Ostrów Wlkp. 100.00 0.0 469 158 -479

Wyniki poszczególnych rund turnieju XII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble / VII Akademickie Mistrzostwa Polski

Stół Gospodarz Wynik Gość
1 Michał Szymkowski 477 : 374 Kazimierz Merklejn
2 Sylwia Łada 377 : 389 Artur Irzyk
3 Konrad Sowula 352 : 393 Szymon Dąbrowski
4 Agata Kuć 408 : 346 Diana Pietrzykowska
5 Arkadiusz Łydka 319 : 382 Michał Alabrudziński
6 Maciej Dąbrowski 388 : 436 Mateusz Królikowski
7 Marcin Ceglarek 320 : 287 Barbara Obremska
8 Maciej Sancewicz 388 : 326 Paweł Mazurek
9 Kamil Górka 478 : 383 Stanisław Rydzik
10 Kacper Zegadło 403 : 295 Andrzej Kwiatkowski
11 Joanna Juszczak 331 : 348 Juliusz Czupryniak
12 Piotr Broda 309 : 312 Michał Rogalewicz
13 Bogusław Szyszka 431 : 397 Mikołaj Cieplik
14 Monika Gawron-Cieślik 355 : 366 Małgorzata Szczygieł
15 Marcin Stachowski 276 : 416 Bartosz Morawski
16 Krzysztof Gibas 311 : 301 Natalia Woźniak
17 Dawid Pikul 468 : 369 Dorota Stachowska
18 Bronisław Parada 416 : 401 Zofia Gajewska
19 Łukasz Tuszyński 410 : 338 Dominik Ulejczyk
20 Małgorzata Sulejewska 426 : 330 Dariusz Putoń
21 Tomasz Suchanek 346 : 286 Ryszard Korpalski
22 Marcin Radwański 451 : 337 Radosław Jachna
23 Wojciech Gonet 386 : 434 Agnieszka Walas
24 Karolina Mak 354 : 423 Andrzej Kraska
25 Łukasz Bobowski 436 : 300 Konrad Łukaszewicz
26 Joanna Brychcy 358 : 407 Leszek Dobrowolski
27 Robert Wagner 361 : 337 Dorota Ostrowska
28 Michał Dreczka 328 : 332 Agnieszka Goniowska
29 Adam Grzelec 397 : 388 Kinga Bilska
30 Aneta Szczyrzyca 297 : 425 Adam Klimont
31 Marta Bajorek 545 : 295 Adam Motyl
32 Ryszard Żydaczewski 333 : 379 Jerzy Luter
33 Michał Burak 382 : 297 Jerzy Niewiadomski
34 Małgorzata Pochopień 355 : 394 Piotr Potoczek
35 Marta Świątkowska 366 : 357 Maria Uryga
36 Krzysztof Zawadzki 361 : 482 Miłosz Wrzałek
37 Agnieszka Palczewska 210 : 504 Krzysztof Sporczyk
38 Hanna Góźdź 287 : 396 Sławomir Wolski
39 Maciej Nawrocki 447 : 335 Maciej Skrzypczak
40 Dawid Mierzchała 401 : 302 Andrzej Klich
41 Renata Andracka 400 : 418 Krzysztof Obremski

Rozstawienie do rundy 2.

Gospodarz Stół Gość
Michał Szymkowski 1 Kazimierz Merklejn
Sylwia Łada 2 Artur Irzyk
Konrad Sowula 3 Szymon Dąbrowski
Agata Kuć 4 Diana Pietrzykowska
Arkadiusz Łydka 5 Michał Alabrudziński
Maciej Dąbrowski 6 Mateusz Królikowski
Marcin Ceglarek 7 Barbara Obremska
Maciej Sancewicz 8 Paweł Mazurek
Kamil Górka 9 Stanisław Rydzik
Kacper Zegadło 10 Andrzej Kwiatkowski
Joanna Juszczak 11 Juliusz Czupryniak
Piotr Broda 12 Michał Rogalewicz
Bogusław Szyszka 13 Mikołaj Cieplik
Marcin Stachowski 15 Bartosz Morawski
Krzysztof Gibas 16 Natalia Woźniak
Dawid Pikul 17 Dorota Stachowska
Bronisław Parada 18 Zofia Gajewska
Łukasz Tuszyński 19 Dominik Ulejczyk
Małgorzata Sulejewska 20 Dariusz Putoń
Tomasz Suchanek 21 Ryszard Korpalski
Marcin Radwański 22 Radosław Jachna
Wojciech Gonet 23 Agnieszka Walas
Karolina Mak 24 Andrzej Kraska
Łukasz Bobowski 25 Konrad Łukaszewicz
Joanna Brychcy 26 Leszek Dobrowolski
Robert Wagner 27 Dorota Ostrowska
Michał Dreczka 28 Agnieszka Goniowska
Adam Grzelec 29 Kinga Bilska
Aneta Szczyrzyca 30 Adam Klimont
Marta Bajorek 31 Adam Motyl
Ryszard Żydaczewski 32 Jerzy Luter
Michał Burak 33 Jerzy Niewiadomski
Małgorzata Pochopień 34 Piotr Potoczek
Marta Świątkowska 35 Maria Uryga
Krzysztof Zawadzki 36 Miłosz Wrzałek
Agnieszka Palczewska 37 Krzysztof Sporczyk
Hanna Góźdź 38 Sławomir Wolski
Maciej Nawrocki 39 Maciej Skrzypczak
Dawid Mierzchała 40 Andrzej Klich
Renata Andracka 41 Krzysztof Obremski