Relacja LIVE

Wyniki turnieju XII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble / VII Akademickie Mistrzostwa Polski

Lp. Imię Nazwisko Miasto Ranking Duże pkt Małe pkt Skalpy Różn. MP
1 Artur Irzyk Strzyżów 141.47 9.0 4651 1863 513
2 Michał Alabrudziński Włocławek 160.61 9.0 4620 1898 629
3 Kacper Zegadło Warszawa 147.03 9.0 4407 1903 517
4 Dawid Pikul Poznań 150.42 8.0 4947 1806 663
5 Kazimierz Merklejn Szczecin 149.77 8.0 4779 1760 688
6 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 137.58 8.0 4655 1713 494
7 Juliusz Czupryniak Warszawa 143.11 8.0 4280 1742 40
8 Dawid Mierzchała Ostrów Wielkopolski 118.17 8.0 4122 1703 363
9 Maciej Nawrocki Babimost 120.40 7.5 4443 1554 477
10 Bartosz Morawski Gliwice 155.59 7.0 4924 1652 1059
11 Stanisław Rydzik Warszawa 143.48 7.0 4786 1605 668
12 Małgorzata Sulejewska Kraków 133.87 7.0 4468 1590 432
13 Krzysztof Obremski Legnica 149.04 7.0 4326 1579 275
14 Paweł Mazurek Polanica-Zdrój 134.27 7.0 4303 1553 204
15 Kamil Górka Kraków 157.35 7.0 4301 1655 24
16 Bogusław Szyszka Oława 142.99 7.0 4231 1586 119
17 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 129.06 7.0 4190 1497 76
18 Szymon Dąbrowski Warszawa 127.23 7.0 4121 1634 238
19 Piotr Broda Sandomierz 136.39 7.0 4101 1584 446
20 Michał Rogalewicz Poznań 129.34 7.0 4058 1623 146
21 Michał Szymkowski Wrocław 132.94 6.5 4477 1584 355
22 Natalia Woźniak Dziwnówek 132.99 6.5 4265 1469 336
23 Agnieszka Walas Kraków 124.32 6.5 4259 1494 193
24 Miłosz Wrzałek Warszawa 150.47 6.0 4490 1457 449
25 Łukasz Bobowski Suchedniów 146.81 6.0 4436 1455 152
26 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 131.11 6.0 4401 1355 436
27 Agnieszka Goniowska Wrocław 124.63 6.0 4347 1462 285
28 Monika Gawron-Cieślik Szczecin 126.61 6.0 4309 1485 363
29 Joanna Juszczak Warszawa 131.52 6.0 4285 1462 380
30 Łukasz Tuszyński Chłopowo 151.68 6.0 4280 1585 -450
31 Zofia Gajewska Jelenia Góra 125.80 6.0 4271 1427 286
32 Andrzej Kwiatkowski Warszawa 132.89 6.0 4226 1465 263
33 Diana Pietrzykowska Szczecin 115.73 6.0 4217 1453 56
34 Konrad Sowula Kraków 132.58 6.0 4206 1426 162
35 Ryszard Korpalski Wójtowice 116.63 6.0 4193 1363 486
36 Małgorzata Szczygieł Radwanice 130.16 6.0 4027 1504 -80
37 Robert Wagner Wrocław 114.04 6.0 4013 1477 -10
38 Jerzy Luter Bytom 117.26 6.0 4005 1396 62
39 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 116.59 6.0 3994 1383 159
40 Piotr Potoczek Nowy Sącz 110.61 6.0 3914 1363 -260
41 Tomasz Suchanek Wrocław 131.85 5.5 4226 1405 29
42 Marta Bajorek Warszawa 124.84 5.0 4322 1384 410
43 Mateusz Królikowski Wrocław 131.99 5.0 4214 1332 -245
44 Dorota Stachowska Wydartowo I 120.50 5.0 4183 1322 -154
45 Andrzej Kraska Wrocław 121.43 5.0 4177 1326 194
46 Agata Kuć Stargard 126.31 5.0 4173 1328 -44
47 Joanna Brychcy Katowice 115.26 5.0 4143 1318 7
48 Adam Klimont Wałcz 132.27 5.0 4071 1249 71
49 Krzysztof Zawadzki Sampława 113.19 5.0 4061 1231 47
50 Krzysztof Gibas Kraków 129.84 5.0 4015 1329 176
51 Barbara Obremska Wrocław 136.45 5.0 3986 1296 -145
52 Michał Burak Wrocław 125.50 5.0 3969 1390 -276
53 Marta Świątkowska Wrocław 116.92 5.0 3923 1299 140
54 Marcin Ceglarek Kraków 126.43 5.0 3852 1385 -152
55 Arkadiusz Łydka Jaworzno 130.65 5.0 3823 1358 -358
56 Marcin Stachowski Wydartowo I 122.97 5.0 3770 1385 -474
57 Maciej Sancewicz Gorzów Wielkopolski 135.65 5.0 3764 1385 -526
58 Sławomir Wolski Wrocław 118.08 5.0 3739 1363 -709
59 Wojciech Gonet Wrocław 114.81 4.5 4075 1200 208
60 Leszek Dobrowolski Wrocław 116.72 4.0 4019 1251 -435
61 Dominik Ulejczyk Będzin 103.54 4.0 3977 1221 -342
62 Maciej Dąbrowski Warszawa 110.44 4.0 3901 1151 -121
63 Ryszard Żydaczewski Lubin 120.77 4.0 3901 1130 -233
64 Karolina Mak Wrocław 100.00 4.0 3893 1130 249
65 Renata Andracka Zwola 112.46 4.0 3883 1173 -282
66 Kinga Bilska Ostrów Wielkopolski 100.00 4.0 3850 1076 201
67 Michał Dreczka Poznań 105.09 4.0 3627 1111 -524
68 Aneta Szczyrzyca Jaworzno 100.00 4.0 3503 1104 -609
69 Konrad Łukaszewicz Wrocław 100.00 4.0 3405 1087 -621
70 Sylwia Łada Inowrocław 120.04 3.0 4011 1114 -234
71 Maria Uryga Kraków 116.47 3.0 3823 987 -238
72 Dorota Ostrowska Białystok 110.16 3.0 3682 989 -388
73 Maciej Skrzypczak Kędzierzyn-Koźle 103.60 3.0 3561 1065 -547
74 Dariusz Putoń Ruda Śląska 145.35 3.0 2533 852 -226
75 Małgorzata Pochopień Kraków 100.00 3.0 2449 721 65
76 Adam Motyl Jaskółki 100.00 2.5 3315 804 -410
77 Hanna Góźdź Ostrów Wielkopolski 100.00 2.5 2993 818 -730
78 Adam Grzelec Poznań 116.20 2.0 2170 738 -1267
79 Radosław Jachna Łódź 134.81 2.0 1686 516 -195
80 Andrzej Klich Jaworzno 100.00 1.5 3105 681 -763
81 Agnieszka Palczewska Ostrów Wlkp. 100.00 1.5 3061 683 -772
82 Jerzy Niewiadomski Wrocław 100.00 1.0 1205 403 -271

Wyniki poszczególnych rund turnieju XII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble / VII Akademickie Mistrzostwa Polski

Stół Gospodarz Wynik Gość
1 Kacper Zegadło 466 : 338 Michał Alabrudziński
2 Artur Irzyk 472 : 384 Kazimierz Merklejn
3 Juliusz Czupryniak 370 : 532 Dawid Pikul
4 Piotr Broda 385 : 394 Mikołaj Cieplik
5 Paweł Mazurek 406 : 419 Dawid Mierzchała
6 Maciej Nawrocki 383 : 299 Bronisław Parada
7 Stanisław Rydzik 398 : 317 Szymon Dąbrowski
8 Bartosz Morawski 596 : 338 Andrzej Kwiatkowski
9 Michał Szymkowski 376 : 376 Agnieszka Walas
10 Miłosz Wrzałek 425 : 440 Kamil Górka
11 Bogusław Szyszka 386 : 344 Krzysztof Sporczyk
12 Małgorzata Szczygieł 339 : 421 Małgorzata Sulejewska
13 Agnieszka Goniowska 384 : 385 Michał Rogalewicz
14 Natalia Woźniak 387 : 373 Monika Gawron-Cieślik
15 Tomasz Suchanek 352 : 418 Krzysztof Obremski
16 Łukasz Tuszyński 381 : 435 Łukasz Bobowski
17 Marta Bajorek 346 : 350 Marcin Radwański
18 Jerzy Luter 390 : 293 Mateusz Królikowski
19 Barbara Obremska 405 : 414 Joanna Juszczak
20 Marcin Ceglarek 332 : 369 Konrad Sowula
21 Piotr Potoczek 344 : 342 Andrzej Kraska
22 Arkadiusz Łydka 342 : 409 Diana Pietrzykowska
23 Agata Kuć 380 : 514 Robert Wagner
24 Zofia Gajewska 523 : 291 Maciej Sancewicz
25 Ryszard Korpalski 476 : 286 Sławomir Wolski
26 Adam Klimont 358 : 411 Joanna Brychcy
27 Dorota Stachowska 463 : 363 Karolina Mak
28 Marta Świątkowska 477 : 228 Renata Andracka
29 Marcin Stachowski 393 : 385 Leszek Dobrowolski
30 Krzysztof Zawadzki 427 : 324 Michał Dreczka
31 Wojciech Gonet 497 : 389 Dominik Ulejczyk
32 Michał Burak 397 : 315 Sylwia Łada
33 Krzysztof Gibas 459 : 250 Aneta Szczyrzyca
34 Maciej Dąbrowski 360 : 323 Dorota Ostrowska
35 Ryszard Żydaczewski 363 : 240 Maciej Skrzypczak
36 Konrad Łukaszewicz 410 : 325 Maria Uryga
37 Kinga Bilska 426 : 257 Andrzej Klich
38 Agnieszka Palczewska 265 : 299 Hanna Góźdź
39 Adam Motyl 300 : 0 BYE BYE

Rozstawienie do rundy 11.

Gospodarz Stół Gość
Kacper Zegadło 1 Michał Alabrudziński
Artur Irzyk 2 Kazimierz Merklejn
Juliusz Czupryniak 3 Dawid Pikul
Piotr Broda 4 Mikołaj Cieplik
Paweł Mazurek 5 Dawid Mierzchała
Maciej Nawrocki 6 Bronisław Parada
Stanisław Rydzik 7 Szymon Dąbrowski
Bartosz Morawski 8 Andrzej Kwiatkowski
Michał Szymkowski 9 Agnieszka Walas
Miłosz Wrzałek 10 Kamil Górka
Bogusław Szyszka 11 Krzysztof Sporczyk
Małgorzata Szczygieł 12 Małgorzata Sulejewska
Agnieszka Goniowska 13 Michał Rogalewicz
Natalia Woźniak 14 Monika Gawron-Cieślik
Tomasz Suchanek 15 Krzysztof Obremski
Łukasz Tuszyński 16 Łukasz Bobowski
Marta Bajorek 17 Marcin Radwański
Jerzy Luter 18 Mateusz Królikowski
Barbara Obremska 19 Joanna Juszczak
Marcin Ceglarek 20 Konrad Sowula
Piotr Potoczek 21 Andrzej Kraska
Arkadiusz Łydka 22 Diana Pietrzykowska
Agata Kuć 23 Robert Wagner
Zofia Gajewska 24 Maciej Sancewicz
Ryszard Korpalski 25 Sławomir Wolski
Adam Klimont 26 Joanna Brychcy
Dorota Stachowska 27 Karolina Mak
Marta Świątkowska 28 Renata Andracka
Marcin Stachowski 29 Leszek Dobrowolski
Krzysztof Zawadzki 30 Michał Dreczka
Wojciech Gonet 31 Dominik Ulejczyk
Michał Burak 32 Sylwia Łada
Krzysztof Gibas 33 Aneta Szczyrzyca
Maciej Dąbrowski 34 Dorota Ostrowska
Ryszard Żydaczewski 35 Maciej Skrzypczak
Konrad Łukaszewicz 36 Maria Uryga
Kinga Bilska 37 Andrzej Klich
Agnieszka Palczewska 38 Hanna Góźdź
Adam Motyl 39 BYE BYE