Relacja LIVE

Wyniki turnieju XII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble / VII Akademickie Mistrzostwa Polski

Lp. Imię Nazwisko Miasto Ranking Duże pkt Małe pkt Skalpy Różn. MP
1 Michał Alabrudziński Włocławek 160.61 9.0 4282 1801 757
2 Kazimierz Merklejn Szczecin 149.77 8.0 4395 1669 776
3 Artur Irzyk Strzyżów 141.47 8.0 4179 1663 425
4 Kacper Zegadło Warszawa 147.03 8.0 3941 1692 389
5 Juliusz Czupryniak Warszawa 143.11 8.0 3910 1642 202
6 Dawid Pikul Poznań 150.42 7.0 4415 1613 501
7 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 137.58 7.0 4261 1527 485
8 Paweł Mazurek Polanica-Zdrój 134.27 7.0 3897 1485 217
9 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 129.06 7.0 3891 1427 160
10 Szymon Dąbrowski Warszawa 127.23 7.0 3804 1541 319
11 Piotr Broda Sandomierz 136.39 7.0 3716 1496 455
12 Dawid Mierzchała Ostrów Wielkopolski 118.17 7.0 3703 1519 350
13 Maciej Nawrocki Babimost 120.40 6.5 4060 1375 393
14 Stanisław Rydzik Warszawa 143.48 6.0 4388 1428 587
15 Bartosz Morawski Gliwice 155.59 6.0 4328 1469 801
16 Michał Szymkowski Wrocław 132.94 6.0 4101 1460 355
17 Miłosz Wrzałek Warszawa 150.47 6.0 4065 1350 464
18 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 131.11 6.0 4057 1262 478
19 Małgorzata Sulejewska Kraków 133.87 6.0 4047 1410 350
20 Agnieszka Goniowska Wrocław 124.63 6.0 3963 1383 286
21 Monika Gawron-Cieślik Szczecin 126.61 6.0 3936 1402 377
22 Krzysztof Obremski Legnica 149.04 6.0 3908 1397 209
23 Łukasz Tuszyński Chłopowo 151.68 6.0 3899 1488 -396
24 Andrzej Kwiatkowski Warszawa 132.89 6.0 3888 1359 521
25 Agnieszka Walas Kraków 124.32 6.0 3883 1361 193
26 Kamil Górka Kraków 157.35 6.0 3861 1455 9
27 Bogusław Szyszka Oława 142.99 6.0 3845 1405 77
28 Małgorzata Szczygieł Radwanice 130.16 6.0 3688 1420 2
29 Michał Rogalewicz Poznań 129.34 6.0 3673 1448 145
30 Natalia Woźniak Dziwnówek 132.99 5.5 3878 1292 322
31 Tomasz Suchanek Wrocław 131.85 5.5 3874 1306 95
32 Łukasz Bobowski Suchedniów 146.81 5.0 4001 1253 98
33 Marta Bajorek Warszawa 124.84 5.0 3976 1317 414
34 Mateusz Królikowski Wrocław 131.99 5.0 3921 1265 -148
35 Joanna Juszczak Warszawa 131.52 5.0 3871 1276 371
36 Konrad Sowula Kraków 132.58 5.0 3837 1250 125
37 Andrzej Kraska Wrocław 121.43 5.0 3835 1265 196
38 Diana Pietrzykowska Szczecin 115.73 5.0 3808 1272 -11
39 Agata Kuć Stargard 126.31 5.0 3793 1264 90
40 Zofia Gajewska Jelenia Góra 125.80 5.0 3748 1241 54
41 Ryszard Korpalski Wójtowice 116.63 5.0 3717 1195 296
42 Adam Klimont Wałcz 132.27 5.0 3713 1184 124
43 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 116.59 5.0 3644 1208 155
44 Jerzy Luter Bytom 117.26 5.0 3615 1214 -35
45 Barbara Obremska Wrocław 136.45 5.0 3581 1214 -136
46 Piotr Potoczek Nowy Sącz 110.61 5.0 3570 1192 -262
47 Marcin Ceglarek Kraków 126.43 5.0 3520 1302 -115
48 Robert Wagner Wrocław 114.04 5.0 3499 1301 -144
49 Arkadiusz Łydka Jaworzno 130.65 5.0 3481 1292 -291
50 Maciej Sancewicz Gorzów Wielkopolski 135.65 5.0 3473 1309 -294
51 Sławomir Wolski Wrocław 118.08 5.0 3453 1296 -519
52 Joanna Brychcy Katowice 115.26 4.0 3732 1136 -46
53 Dorota Stachowska Wydartowo I 120.50 4.0 3720 1172 -254
54 Renata Andracka Zwola 112.46 4.0 3655 1106 -33
55 Leszek Dobrowolski Wrocław 116.72 4.0 3634 1178 -427
56 Krzysztof Zawadzki Sampława 113.19 4.0 3634 1076 -56
57 Dominik Ulejczyk Będzin 103.54 4.0 3588 1156 -234
58 Michał Burak Wrocław 125.50 4.0 3572 1220 -358
59 Krzysztof Gibas Kraków 129.84 4.0 3556 1179 -33
60 Karolina Mak Wrocław 100.00 4.0 3530 1059 349
61 Marta Świątkowska Wrocław 116.92 4.0 3446 1137 -109
62 Marcin Stachowski Wydartowo I 122.97 4.0 3377 1218 -482
63 Michał Dreczka Poznań 105.09 4.0 3303 1048 -421
64 Aneta Szczyrzyca Jaworzno 100.00 4.0 3253 1024 -400
65 Wojciech Gonet Wrocław 114.81 3.5 3578 1046 100
66 Sylwia Łada Inowrocław 120.04 3.0 3696 1038 -152
67 Maciej Dąbrowski Warszawa 110.44 3.0 3541 991 -158
68 Ryszard Żydaczewski Lubin 120.77 3.0 3538 976 -356
69 Maria Uryga Kraków 116.47 3.0 3498 937 -153
70 Kinga Bilska Ostrów Wielkopolski 100.00 3.0 3424 926 32
71 Dorota Ostrowska Białystok 110.16 3.0 3359 929 -351
72 Maciej Skrzypczak Kędzierzyn-Koźle 103.60 3.0 3321 994 -424
73 Konrad Łukaszewicz Wrocław 100.00 3.0 2995 921 -706
74 Dariusz Putoń Ruda Śląska 145.35 3.0 2533 852 -226
75 Małgorzata Pochopień Kraków 100.00 3.0 2449 721 65
76 Adam Motyl Jaskółki 100.00 2.0 3015 804 -710
77 Adam Grzelec Poznań 116.20 2.0 2170 738 -1267
78 Radosław Jachna Łódź 134.81 2.0 1686 516 -195
79 Andrzej Klich Jaworzno 100.00 1.5 2848 631 -594
80 Agnieszka Palczewska Ostrów Wlkp. 100.00 1.5 2796 633 -738
81 Hanna Góźdź Ostrów Wielkopolski 100.00 1.5 2694 668 -764
82 Jerzy Niewiadomski Wrocław 100.00 1.0 1205 403 -271

Wyniki poszczególnych rund turnieju XII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble / VII Akademickie Mistrzostwa Polski

Stół Gospodarz Wynik Gość
1 Kazimierz Merklejn 475 : 374 Michał Alabrudziński
2 Dawid Pikul 399 : 442 Artur Irzyk
3 Szymon Dąbrowski 300 : 364 Juliusz Czupryniak
4 Bartosz Morawski 434 : 475 Kacper Zegadło
5 Mikołaj Cieplik 434 : 416 Andrzej Kwiatkowski
6 Michał Szymkowski 358 : 436 Paweł Mazurek
7 Piotr Broda 372 : 343 Miłosz Wrzałek
8 Dawid Mierzchała 375 : 372 Małgorzata Sulejewska
9 Monika Gawron-Cieślik 366 : 374 Maciej Nawrocki
10 Bronisław Parada 353 : 311 Tomasz Suchanek
11 Stanisław Rydzik 562 : 364 Łukasz Tuszyński
12 Marta Bajorek 319 : 350 Małgorzata Szczygieł
13 Michał Rogalewicz 361 : 335 Mateusz Królikowski
14 Krzysztof Sporczyk 516 : 305 Piotr Potoczek
15 Agnieszka Walas 374 : 330 Barbara Obremska
16 Marcin Ceglarek 343 : 404 Krzysztof Obremski
17 Agnieszka Goniowska 477 : 278 Sławomir Wolski
18 Diana Pietrzykowska 332 : 471 Natalia Woźniak
19 Maciej Sancewicz 323 : 394 Bogusław Szyszka
20 Robert Wagner 340 : 438 Kamil Górka
21 Zofia Gajewska 327 : 399 Łukasz Bobowski
22 Renata Andracka 349 : 405 Konrad Sowula
23 Marcin Radwański 380 : 300 Joanna Brychcy
24 Andrzej Kraska 422 : 360 Leszek Dobrowolski
25 Joanna Juszczak 473 : 314 Michał Burak
26 Dominik Ulejczyk 332 : 406 Agata Kuć
27 Jerzy Luter 430 : 371 Dorota Stachowska
28 Arkadiusz Łydka 334 : 301 Krzysztof Zawadzki
29 Marcin Stachowski 281 : 384 Adam Klimont
30 Ryszard Korpalski 397 : 362 Wojciech Gonet
31 Marta Świątkowska 402 : 304 Ryszard Żydaczewski
32 Krzysztof Gibas 370 : 304 Maciej Skrzypczak
33 Kinga Bilska 296 : 309 Michał Dreczka
34 Dorota Ostrowska 264 : 435 Karolina Mak
35 Aneta Szczyrzyca 329 : 285 Konrad Łukaszewicz
36 Sylwia Łada 444 : 288 Adam Motyl
37 Agnieszka Palczewska 236 : 361 Maria Uryga
38 Hanna Góźdź 258 : 429 Maciej Dąbrowski
39 Andrzej Klich 300 : 0 BYE BYE

Rozstawienie do rundy 10.

Gospodarz Stół Gość
Kazimierz Merklejn 1 Michał Alabrudziński
Dawid Pikul 2 Artur Irzyk
Szymon Dąbrowski 3 Juliusz Czupryniak
Bartosz Morawski 4 Kacper Zegadło
Mikołaj Cieplik 5 Andrzej Kwiatkowski
Michał Szymkowski 6 Paweł Mazurek
Piotr Broda 7 Miłosz Wrzałek
Dawid Mierzchała 8 Małgorzata Sulejewska
Bronisław Parada 10 Tomasz Suchanek
Stanisław Rydzik 11 Łukasz Tuszyński
Marta Bajorek 12 Małgorzata Szczygieł
Michał Rogalewicz 13 Mateusz Królikowski
Krzysztof Sporczyk 14 Piotr Potoczek
Agnieszka Walas 15 Barbara Obremska
Marcin Ceglarek 16 Krzysztof Obremski
Agnieszka Goniowska 17 Sławomir Wolski
Diana Pietrzykowska 18 Natalia Woźniak
Maciej Sancewicz 19 Bogusław Szyszka
Robert Wagner 20 Kamil Górka
Zofia Gajewska 21 Łukasz Bobowski
Renata Andracka 22 Konrad Sowula
Marcin Radwański 23 Joanna Brychcy
Andrzej Kraska 24 Leszek Dobrowolski
Joanna Juszczak 25 Michał Burak
Dominik Ulejczyk 26 Agata Kuć
Jerzy Luter 27 Dorota Stachowska
Arkadiusz Łydka 28 Krzysztof Zawadzki
Marcin Stachowski 29 Adam Klimont
Ryszard Korpalski 30 Wojciech Gonet
Marta Świątkowska 31 Ryszard Żydaczewski
Krzysztof Gibas 32 Maciej Skrzypczak
Kinga Bilska 33 Michał Dreczka
Dorota Ostrowska 34 Karolina Mak
Aneta Szczyrzyca 35 Konrad Łukaszewicz
Sylwia Łada 36 Adam Motyl
Agnieszka Palczewska 37 Maria Uryga
Hanna Góźdź 38 Maciej Dąbrowski
Andrzej Klich 39 BYE BYE