Relacja LIVE

Wyniki turnieju XII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble / VII Akademickie Mistrzostwa Polski

Lp. Imię Nazwisko Miasto Ranking Duże pkt Małe pkt Skalpy Różn. MP
1 Kazimierz Merklejn Szczecin 149.77 1.0 581 171 296
2 Artur Irzyk Strzyżów 141.47 1.0 534 167 230
3 Konrad Sowula Kraków 132.58 1.0 523 161 186
4 Agata Kuć Stargard 126.31 1.0 512 150 222
5 Michał Alabrudziński Włocławek 160.61 1.0 488 176 148
6 Mateusz Królikowski Wrocław 131.99 1.0 475 160 112
7 Barbara Obremska Wrocław 136.45 1.0 466 167 71
8 Maciej Sancewicz Gorzów Wielkopolski 135.65 1.0 466 166 175
9 Stanisław Rydzik Warszawa 143.48 1.0 464 168 140
10 Andrzej Kwiatkowski Warszawa 132.89 1.0 458 162 229
11 Joanna Juszczak Warszawa 131.52 1.0 455 154 214
12 Piotr Broda Sandomierz 136.39 1.0 446 166 166
13 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 137.58 1.0 445 167 46
14 Monika Gawron-Cieślik Szczecin 126.61 1.0 444 150 185
15 Bartosz Morawski Gliwice 155.59 1.0 442 175 91
16 Krzysztof Gibas Kraków 129.84 1.0 439 150 207
17 Dawid Pikul Poznań 150.42 1.0 433 171 53
18 Zofia Gajewska Jelenia Góra 125.80 1.0 432 150 126
19 Łukasz Tuszyński Chłopowo 151.68 1.0 427 174 43
20 Dariusz Putoń Ruda Śląska 145.35 1.0 425 168 106
21 Tomasz Suchanek Wrocław 131.85 1.0 424 155 122
22 Michał Szymkowski Wrocław 132.94 1.0 422 163 143
23 Sylwia Łada Inowrocław 120.04 1.0 420 197 49
24 Szymon Dąbrowski Warszawa 127.23 1.0 407 150 122
25 Diana Pietrzykowska Szczecin 115.73 1.0 401 185 88
26 Arkadiusz Łydka Jaworzno 130.65 1.0 383 150 34
27 Maciej Dąbrowski Warszawa 110.44 1.0 376 182 29
28 Marcin Ceglarek Kraków 126.43 1.0 375 150 91
29 Paweł Mazurek Polanica-Zdrój 134.27 1.0 374 165 6
30 Juliusz Czupryniak Warszawa 143.11 1.0 370 167 29
31 Kamil Górka Kraków 157.35 1.0 370 175 24
32 Kacper Zegadło Warszawa 147.03 1.0 370 170 48
33 Michał Rogalewicz Poznań 129.34 1.0 363 150 57
34 Marcin Stachowski Wydartowo I 122.97 1.0 360 200 36
35 Małgorzata Szczygieł Radwanice 130.16 1.0 360 150 104
36 Bogusław Szyszka Oława 142.99 1.0 360 167 24
37 Natalia Woźniak Dziwnówek 132.99 1.0 354 164 50
38 Dorota Stachowska Wydartowo I 120.50 1.0 351 199 37
39 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 129.06 1.0 350 150 62
40 Dominik Ulejczyk Będzin 103.54 1.0 341 181 17
41 Małgorzata Sulejewska Kraków 133.87 1.0 338 165 29
42 Ryszard Korpalski Wójtowice 116.63 0.0 399 88 -46
43 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 116.59 0.0 395 86 -71
44 Agnieszka Walas Kraków 124.32 0.0 384 102 -43
45 Andrzej Kraska Wrocław 121.43 0.0 380 100 -53
46 Łukasz Bobowski Suchedniów 146.81 0.0 371 70 -49
47 Joanna Brychcy Katowice 115.26 0.0 368 84 -6
48 Dorota Ostrowska Białystok 110.16 0.0 363 82 -112
49 Agnieszka Goniowska Wrocław 124.63 0.0 351 106 -91
50 Kinga Bilska Ostrów Wielkopolski 100.00 0.0 349 81 -34
51 Adam Klimont Wałcz 132.27 0.0 347 60 -29
52 Marta Bajorek Warszawa 124.84 0.0 346 107 -24
53 Jerzy Luter Bytom 117.26 0.0 341 93 -29
54 Michał Burak Wrocław 125.50 0.0 340 111 -148
55 Piotr Potoczek Nowy Sącz 110.61 0.0 337 83 -186
56 Marta Świątkowska Wrocław 116.92 0.0 336 93 -24
57 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 131.11 0.0 324 54 -17
58 Sławomir Wolski Wrocław 118.08 0.0 324 93 -140
59 Miłosz Wrzałek Warszawa 150.47 0.0 324 73 -36
60 Maciej Nawrocki Babimost 120.40 0.0 322 97 -48
61 Dawid Mierzchała Ostrów Wielkopolski 118.17 0.0 319 95 -106
62 Krzysztof Obremski Legnica 149.04 0.0 314 71 -37
63 Radosław Jachna Łódź 134.81 0.0 313 66 -88
64 Wojciech Gonet Wrocław 114.81 0.0 309 84 -29
65 Karolina Mak Żerniki Wrocławskie 100.00 0.0 306 79 -57
66 Konrad Łukaszewicz Wrocław 100.00 0.0 306 76 -126
67 Leszek Dobrowolski Wrocław 116.72 0.0 304 91 -230
68 Robert Wagner Wrocław 114.04 0.0 304 83 -50
69 Michał Dreczka Poznań 105.09 0.0 302 82 -122
70 Adam Grzelec Poznań 116.20 0.0 291 86 -175
71 Aneta Szczyrzyca Jaworzno 100.00 0.0 290 76 -222
72 Adam Motyl Jaskółki 100.00 0.0 288 79 -62
73 Jerzy Niewiadomski Wrocław 100.00 0.0 285 77 -122
74 Ryszard Żydaczewski Lubin 120.77 0.0 285 100 -296
75 Małgorzata Pochopień Kraków 100.00 0.0 284 76 -91
76 Maria Uryga Kraków 116.47 0.0 280 86 -166
77 Krzysztof Zawadzki Sampława 113.19 0.0 279 83 -143
78 Agnieszka Palczewska Ostrów Wlkp. 100.00 0.0 259 77 -185
79 Hanna Góźdź Ostrów Wielkopolski 100.00 0.0 256 80 -104
80 Maciej Skrzypczak Kędzierzyn-Koźle 103.60 0.0 241 82 -214
81 Andrzej Klich Jaworzno 100.00 0.0 232 80 -207
82 Renata Andracka Zwola 112.46 0.0 229 83 -229

Wyniki poszczególnych rund turnieju XII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble / VII Akademickie Mistrzostwa Polski

Stół Gospodarz Wynik Gość
1 Michał Alabrudziński 488 : 340 Michał Burak
2 Marta Bajorek 346 : 370 Kamil Górka
3 Bartosz Morawski 442 : 351 Agnieszka Goniowska
4 Agnieszka Walas 384 : 427 Łukasz Tuszyński
5 Miłosz Wrzałek 324 : 360 Marcin Stachowski
6 Andrzej Kraska 380 : 433 Dawid Pikul
7 Kazimierz Merklejn 581 : 285 Ryszard Żydaczewski
8 Dorota Stachowska 351 : 314 Krzysztof Obremski
9 Kacper Zegadło 370 : 322 Maciej Nawrocki
10 Sylwia Łada 420 : 371 Łukasz Bobowski
11 Dariusz Putoń 425 : 319 Dawid Mierzchała
12 Sławomir Wolski 324 : 464 Stanisław Rydzik
13 Juliusz Czupryniak 370 : 341 Jerzy Luter
14 Marta Świątkowska 336 : 360 Bogusław Szyszka
15 Artur Irzyk 534 : 304 Leszek Dobrowolski
16 Ryszard Korpalski 399 : 445 Mikołaj Cieplik
17 Barbara Obremska 466 : 395 Marcin Radwański
18 Maria Uryga 280 : 446 Piotr Broda
19 Maciej Sancewicz 466 : 291 Adam Grzelec
20 Diana Pietrzykowska 401 : 313 Radosław Jachna
21 Paweł Mazurek 374 : 368 Joanna Brychcy
22 Wojciech Gonet 309 : 338 Małgorzata Sulejewska
23 Natalia Woźniak 354 : 304 Robert Wagner
24 Krzysztof Zawadzki 279 : 422 Michał Szymkowski
25 Andrzej Kwiatkowski 458 : 229 Renata Andracka
26 Piotr Potoczek 337 : 523 Konrad Sowula
27 Adam Klimont 347 : 376 Maciej Dąbrowski
28 Dorota Ostrowska 363 : 475 Mateusz Królikowski
29 Tomasz Suchanek 424 : 302 Michał Dreczka
30 Maciej Skrzypczak 241 : 455 Joanna Juszczak
31 Krzysztof Sporczyk 324 : 341 Dominik Ulejczyk
32 Kinga Bilska 349 : 383 Arkadiusz Łydka
33 Małgorzata Szczygieł 360 : 256 Hanna Góźdź
34 Andrzej Klich 232 : 439 Krzysztof Gibas
35 Michał Rogalewicz 363 : 306 Karolina Mak
36 Adam Motyl 288 : 350 Bronisław Parada
37 Szymon Dąbrowski 407 : 285 Jerzy Niewiadomski
38 Agnieszka Palczewska 259 : 444 Monika Gawron-Cieślik
39 Marcin Ceglarek 375 : 284 Małgorzata Pochopień
40 Aneta Szczyrzyca 290 : 512 Agata Kuć
41 Zofia Gajewska 432 : 306 Konrad Łukaszewicz

Rozstawienie do rundy 1.

Gospodarz Stół Gość
Michał Alabrudziński 1 Michał Burak
Marta Bajorek 2 Kamil Górka
Bartosz Morawski 3 Agnieszka Goniowska
Agnieszka Walas 4 Łukasz Tuszyński
Miłosz Wrzałek 5 Marcin Stachowski
Andrzej Kraska 6 Dawid Pikul
Kazimierz Merklejn 7 Ryszard Żydaczewski
Dorota Stachowska 8 Krzysztof Obremski
Kacper Zegadło 9 Maciej Nawrocki
Sylwia Łada 10 Łukasz Bobowski
Dariusz Putoń 11 Dawid Mierzchała
Sławomir Wolski 12 Stanisław Rydzik
Juliusz Czupryniak 13 Jerzy Luter
Marta Świątkowska 14 Bogusław Szyszka
Artur Irzyk 15 Leszek Dobrowolski
Ryszard Korpalski 16 Mikołaj Cieplik
Barbara Obremska 17 Marcin Radwański
Maria Uryga 18 Piotr Broda
Maciej Sancewicz 19 Adam Grzelec
Diana Pietrzykowska 20 Radosław Jachna
Paweł Mazurek 21 Joanna Brychcy
Wojciech Gonet 22 Małgorzata Sulejewska
Natalia Woźniak 23 Robert Wagner
Krzysztof Zawadzki 24 Michał Szymkowski
Andrzej Kwiatkowski 25 Renata Andracka
Piotr Potoczek 26 Konrad Sowula
Adam Klimont 27 Maciej Dąbrowski
Dorota Ostrowska 28 Mateusz Królikowski
Tomasz Suchanek 29 Michał Dreczka
Maciej Skrzypczak 30 Joanna Juszczak
Krzysztof Sporczyk 31 Dominik Ulejczyk
Kinga Bilska 32 Arkadiusz Łydka
Małgorzata Szczygieł 33 Hanna Góźdź
Andrzej Klich 34 Krzysztof Gibas
Michał Rogalewicz 35 Karolina Mak
Adam Motyl 36 Bronisław Parada
Szymon Dąbrowski 37 Jerzy Niewiadomski
Agnieszka Palczewska 38 Monika Gawron-Cieślik
Marcin Ceglarek 39 Małgorzata Pochopień
Aneta Szczyrzyca 40 Agata Kuć
Zofia Gajewska 41 Konrad Łukaszewicz