Relacja LIVE

Wyniki turnieju XII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble / VII Akademickie Mistrzostwa Polski

Lp. Imię Nazwisko Miasto Ranking Duże pkt Małe pkt Skalpy Różn. MP
1 Artur Irzyk Strzyżów 141.47 10.0 5107 2074 547
2 Dawid Pikul Poznań 150.42 9.0 5374 2003 704
3 Kazimierz Merklejn Szczecin 149.77 9.0 5234 1948 828
4 Michał Alabrudziński Włocławek 160.61 9.0 5042 1989 595
5 Kacper Zegadło Warszawa 147.03 9.0 4793 2003 476
6 Juliusz Czupryniak Warszawa 143.11 9.0 4768 1910 245
7 Bartosz Morawski Gliwice 155.59 8.0 5330 1822 1100
8 Stanisław Rydzik Warszawa 143.48 8.0 5208 1789 696
9 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 137.58 8.0 4970 1813 354
10 Kamil Górka Kraków 157.35 8.0 4794 1848 174
11 Krzysztof Obremski Legnica 149.04 8.0 4727 1763 293
12 Szymon Dąbrowski Warszawa 127.23 8.0 4646 1813 387
13 Piotr Broda Sandomierz 136.39 8.0 4564 1763 570
14 Dawid Mierzchała Ostrów Wielkopolski 118.17 8.0 4405 1796 158
15 Michał Szymkowski Wrocław 132.94 7.5 4836 1767 366
16 Maciej Nawrocki Babimost 120.40 7.5 4808 1660 436
17 Miłosz Wrzałek Warszawa 150.47 7.0 4886 1631 536
18 Łukasz Bobowski Suchedniów 146.81 7.0 4876 1636 211
19 Małgorzata Sulejewska Kraków 133.87 7.0 4862 1683 404
20 Agnieszka Goniowska Wrocław 124.63 7.0 4749 1639 348
21 Łukasz Tuszyński Chłopowo 151.68 7.0 4742 1767 -397
22 Paweł Mazurek Polanica-Zdrój 134.27 7.0 4686 1652 186
23 Diana Pietrzykowska Szczecin 115.73 7.0 4681 1636 196
24 Zofia Gajewska Jelenia Góra 125.80 7.0 4668 1610 372
25 Bogusław Szyszka Oława 142.99 7.0 4574 1693 -31
26 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 129.06 7.0 4566 1574 -73
27 Ryszard Korpalski Wójtowice 116.63 7.0 4554 1543 515
28 Michał Rogalewicz Poznań 129.34 7.0 4397 1709 22
29 Robert Wagner Wrocław 114.04 7.0 4378 1644 34
30 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 116.59 7.0 4347 1544 234
31 Tomasz Suchanek Wrocław 131.85 6.5 4745 1580 189
32 Natalia Woźniak Dziwnówek 132.99 6.5 4613 1552 325
33 Agnieszka Walas Kraków 124.32 6.5 4568 1594 106
34 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 131.11 6.0 4782 1452 377
35 Joanna Juszczak Warszawa 131.52 6.0 4694 1564 327
36 Monika Gawron-Cieślik Szczecin 126.61 6.0 4648 1560 300
37 Mateusz Królikowski Wrocław 131.99 6.0 4643 1503 -208
38 Andrzej Kraska Wrocław 121.43 6.0 4633 1502 295
39 Andrzej Kwiatkowski Warszawa 132.89 6.0 4537 1541 177
40 Konrad Sowula Kraków 132.58 6.0 4530 1492 22
41 Adam Klimont Wałcz 132.27 6.0 4480 1414 131
42 Krzysztof Gibas Kraków 129.84 6.0 4467 1492 294
43 Barbara Obremska Wrocław 136.45 6.0 4378 1472 -58
44 Małgorzata Szczygieł Radwanice 130.16 6.0 4359 1571 -109
45 Jerzy Luter Bytom 117.26 6.0 4326 1460 18
46 Sławomir Wolski Wrocław 118.08 6.0 4244 1549 -519
47 Marcin Ceglarek Kraków 126.43 6.0 4238 1552 -49
48 Arkadiusz Łydka Jaworzno 130.65 6.0 4204 1531 -330
49 Piotr Potoczek Nowy Sącz 110.61 6.0 4192 1430 -335
50 Marta Bajorek Warszawa 124.84 5.0 4681 1466 250
51 Dorota Stachowska Wydartowo I 120.50 5.0 4575 1404 -191
52 Agata Kuć Stargard 126.31 5.0 4528 1399 -145
53 Joanna Brychcy Katowice 115.26 5.0 4492 1400 -53
54 Leszek Dobrowolski Wrocław 116.72 5.0 4474 1416 -328
55 Krzysztof Zawadzki Sampława 113.19 5.0 4395 1311 -71
56 Ryszard Żydaczewski Lubin 120.77 5.0 4298 1284 -161
57 Michał Burak Wrocław 125.50 5.0 4274 1476 -363
58 Renata Andracka Zwola 112.46 5.0 4266 1323 -232
59 Maciej Dąbrowski Warszawa 110.44 5.0 4232 1301 -90
60 Marta Świątkowska Wrocław 116.92 5.0 4206 1375 37
61 Marcin Stachowski Wydartowo I 122.97 5.0 4123 1466 -502
62 Maciej Sancewicz Gorzów Wielkopolski 135.65 5.0 4079 1453 -716
63 Aneta Szczyrzyca Jaworzno 100.00 5.0 3836 1259 -593
64 Konrad Łukaszewicz Wrocław 100.00 5.0 3764 1257 -579
65 Wojciech Gonet Wrocław 114.81 4.5 4423 1267 101
66 Dominik Ulejczyk Będzin 103.54 4.0 4302 1292 -414
67 Maria Uryga Kraków 116.47 4.0 4199 1147 -172
68 Karolina Mak Wrocław 100.00 4.0 4193 1190 218
69 Kinga Bilska Ostrów Wielkopolski 100.00 4.0 4183 1138 151
70 Michał Dreczka Poznań 105.09 4.0 3944 1161 -540
71 Maciej Skrzypczak Kędzierzyn-Koźle 103.60 3.5 3861 1065 -247
72 Adam Motyl Jaskółki 100.00 3.5 3695 954 -328
73 Sylwia Łada Inowrocław 120.04 3.0 4328 1164 -276
74 Dorota Ostrowska Białystok 110.16 3.0 3992 1055 -454
75 Dariusz Putoń Ruda Śląska 145.35 3.0 2533 852 -226
76 Małgorzata Pochopień Kraków 100.00 3.0 2449 721 65
77 Agnieszka Palczewska Ostrów Wlkp. 100.00 2.5 3359 833 -750
78 Hanna Góźdź Ostrów Wielkopolski 100.00 2.5 3291 868 -812
79 Adam Grzelec Poznań 116.20 2.0 2170 738 -1267
80 Radosław Jachna Łódź 134.81 2.0 1686 516 -195
81 Andrzej Klich Jaworzno 100.00 1.5 3381 731 -785
82 Jerzy Niewiadomski Wrocław 100.00 1.0 1205 403 -271

Wyniki poszczególnych rund turnieju XII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble / VII Akademickie Mistrzostwa Polski

Stół Gospodarz Wynik Gość
1 Michał Alabrudziński 422 : 456 Artur Irzyk
2 Kacper Zegadło 386 : 427 Dawid Pikul
3 Kazimierz Merklejn 455 : 315 Mikołaj Cieplik
4 Dawid Mierzchała 283 : 488 Juliusz Czupryniak
5 Maciej Nawrocki 365 : 406 Bartosz Morawski
6 Małgorzata Sulejewska 394 : 422 Stanisław Rydzik
7 Krzysztof Obremski 401 : 383 Paweł Mazurek
8 Kamil Górka 493 : 343 Bogusław Szyszka
9 Bronisław Parada 376 : 525 Szymon Dąbrowski
10 Michał Rogalewicz 339 : 463 Piotr Broda
11 Michał Szymkowski 359 : 348 Natalia Woźniak
12 Miłosz Wrzałek 396 : 309 Agnieszka Walas
13 Łukasz Bobowski 440 : 381 Krzysztof Sporczyk
14 Agnieszka Goniowska 402 : 339 Monika Gawron-Cieślik
15 Łukasz Tuszyński 462 : 409 Joanna Juszczak
16 Andrzej Kwiatkowski 311 : 397 Zofia Gajewska
17 Konrad Sowula 324 : 464 Diana Pietrzykowska
18 Małgorzata Szczygieł 332 : 361 Ryszard Korpalski
19 Robert Wagner 365 : 321 Jerzy Luter
20 Marcin Radwański 353 : 278 Piotr Potoczek
21 Tomasz Suchanek 519 : 359 Marta Bajorek
22 Mateusz Królikowski 429 : 392 Dorota Stachowska
23 Andrzej Kraska 456 : 355 Agata Kuć
24 Joanna Brychcy 349 : 409 Adam Klimont
25 Krzysztof Gibas 452 : 334 Krzysztof Zawadzki
26 Barbara Obremska 392 : 305 Michał Burak
27 Marta Świątkowska 283 : 386 Marcin Ceglarek
28 Arkadiusz Łydka 381 : 353 Marcin Stachowski
29 Sławomir Wolski 505 : 315 Maciej Sancewicz
30 Leszek Dobrowolski 455 : 348 Wojciech Gonet
31 Dominik Ulejczyk 325 : 397 Ryszard Żydaczewski
32 Karolina Mak 300 : 331 Maciej Dąbrowski
33 Renata Andracka 383 : 333 Kinga Bilska
34 Aneta Szczyrzyca 333 : 317 Michał Dreczka
35 Sylwia Łada 317 : 359 Konrad Łukaszewicz
36 Dorota Ostrowska 310 : 376 Maria Uryga
37 Hanna Góźdź 298 : 380 Adam Motyl
38 Andrzej Klich 276 : 298 Agnieszka Palczewska
39 Maciej Skrzypczak 300 : 0 BYE BYE

Rozstawienie do rundy 12.

Gospodarz Stół Gość
Michał Alabrudziński 1 Artur Irzyk
Kacper Zegadło 2 Dawid Pikul
Kazimierz Merklejn 3 Mikołaj Cieplik
Dawid Mierzchała 4 Juliusz Czupryniak
Maciej Nawrocki 5 Bartosz Morawski
Małgorzata Sulejewska 6 Stanisław Rydzik
Krzysztof Obremski 7 Paweł Mazurek
Kamil Górka 8 Bogusław Szyszka
Bronisław Parada 9 Szymon Dąbrowski
Michał Rogalewicz 10 Piotr Broda
Michał Szymkowski 11 Natalia Woźniak
Miłosz Wrzałek 12 Agnieszka Walas
Łukasz Bobowski 13 Krzysztof Sporczyk
Agnieszka Goniowska 14 Monika Gawron-Cieślik
Łukasz Tuszyński 15 Joanna Juszczak
Andrzej Kwiatkowski 16 Zofia Gajewska
Konrad Sowula 17 Diana Pietrzykowska
Małgorzata Szczygieł 18 Ryszard Korpalski
Robert Wagner 19 Jerzy Luter
Marcin Radwański 20 Piotr Potoczek
Tomasz Suchanek 21 Marta Bajorek
Mateusz Królikowski 22 Dorota Stachowska
Andrzej Kraska 23 Agata Kuć
Joanna Brychcy 24 Adam Klimont
Krzysztof Gibas 25 Krzysztof Zawadzki
Barbara Obremska 26 Michał Burak
Marta Świątkowska 27 Marcin Ceglarek
Arkadiusz Łydka 28 Marcin Stachowski
Sławomir Wolski 29 Maciej Sancewicz
Leszek Dobrowolski 30 Wojciech Gonet
Dominik Ulejczyk 31 Ryszard Żydaczewski
Karolina Mak 32 Maciej Dąbrowski
Renata Andracka 33 Kinga Bilska
Aneta Szczyrzyca 34 Michał Dreczka
Sylwia Łada 35 Konrad Łukaszewicz
Dorota Ostrowska 36 Maria Uryga
Hanna Góźdź 37 Adam Motyl
Andrzej Klich 38 Agnieszka Palczewska
Maciej Skrzypczak 39 BYE BYE

Lista rankingowa na dzień 25-09-2016

Lp. Imię Nazwisko Miasto Ranking Skalpy Gry
1 Michał Alabrudziński Włocławek 162.23 28877 178
2 Dariusz Kosz Nysa 162.20 31467 194
3 Kamil Górka Kraków 157.86 29993 190
4 Dawid Adamczyk Wodzisław Śląski 157.74 27132 172
5 Krzysztof Mówka Warszawa 155.93 25417 163
6 Bartosz Morawski Gliwice 155.48 30474 196
7 Mariusz Skrobosz Warszawa 153.70 29665 193
8 Dawid Pikul Poznań 153.09 30006 196
9 Łukasz Tuszyński Chłopowo 152.73 30545 200
10 Jakub Zaryński Świnoujście 151.84 9566 63
11 Kazimierz Merklejn Szczecin 151.49 28481 188
12 Mateusz Borsuk Reda 151.28 22238 147
13 Michał Makowski Warszawa 150.71 9495 63
14 Dominik Urbacki Pruszków 150.59 29968 199
15 Andrzej Oleksiak Ostróda 150.30 9018 60
16 Miłosz Wrzałek Warszawa 150.30 28557 190
17 Rafał Lenartowski Gdynia 150.29 29006 193
18 Justyna Górka Kraków 149.26 23881 160
19 Mirosław Uglik Warszawa 148.57 28526 192
20 Krzysztof Obremski Legnica 148.39 28046 189
21 Kacper Zegadło Warszawa 148.23 26236 177
22 Jakub Szymczak Łódź 147.77 28225 191
23 Karol Wyrębkiewicz Łódź 147.70 15952 108
24 Tomasz Zwoliński Skierdy 146.46 28706 196
25 Kamil Kister Puławy 146.07 29214 200
26 Paweł Jackowski Warszawa 145.45 28363 195
27 Wojciech Zemło Łódź 145.27 23824 164
28 Maciej Czupryniak Milanówek 145.17 21340 147
29 Rafał Dąbrowski Ostróda 144.95 5798 40
30 Tomasz Ciejka Kraków 144.57 16192 112
31 Łukasz Bobowski Suchedniów 144.49 28609 198
32 Dariusz Putoń Ruda Śląska 144.14 27243 189
33 Stanisław Rydzik Warszawa 143.99 28655 199
34 Juliusz Czupryniak Warszawa 143.77 27603 192
35 Marek Reda Dębówka 143.64 27005 188
36 Sławomir Piotrowski Deszczno 143.61 12494 87
37 Artur Irzyk Strzyżów 143.25 27933 195
38 Mariusz Wrześniewski Kraków 143.21 26780 187
39 Bogusław Szyszka Oława 143.18 28350 198
40 Maciej Grąbczewski Szczecin 142.23 25033 176
41 Robert Duczemiński Gorzów Wielkopolski 140.93 15643 111
42 Grzegorz Łukasik Konojady 140.72 27862 198
43 Rafał Matczak Milanówek 140.68 19836 141
44 Irena Sołdan Sopot 140.25 26787 191
45 Janusz Krupiński Bytom 139.96 25053 179
46 Jan Mrozowski Kraków 139.39 26624 191
47 Piotr Pietuchowski Białystok 139.36 26199 188
48 Robert Kamiński Warszawa 138.94 9865 71
49 Michał Kolaj Ostróda 138.56 6235 45
50 Piotr Broda Sandomierz 138.44 26580 192
51 Aleksander Puchalski Włocławek 137.79 11574 84
52 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów 137.73 20109 146
53 Jakub Błażejewski Poznań 137.69 25472 185
54 Marek Dudkiewicz Milanówek 137.43 26112 190
55 Marek Salamon Bytom 136.71 6699 49
56 Dariusz Kuć Stargard 136.71 19276 141
57 Mariusz Sylwestrzuk Warszawa 136.55 21439 157
58 Rafał Wesołowski Warszawa 135.90 25686 189
59 Grzegorz Koczkodon Ostróda 135.53 26971 199
60 Andrzej Rechowicz Katowice 134.98 26457 196
61 Paweł Mazurek Polanica-Zdrój 134.90 18751 139
62 Maciej Sancewicz Gorzów Wielkopolski 134.73 25598 190
63 Michał Szymkowski Wrocław 134.57 10362 77
64 Maciej Bukowski Szczecin 134.47 4841 36
65 Małgorzata Sulejewska Kraków 134.25 26582 198
66 Waldemar Czerwoniec Warszawa 134.10 22260 166
67 Barbara Obremska Wrocław 133.93 25581 191
68 Szymon Płachta Warszawa 133.67 24194 181
69 Kuba Koisar Warszawa 133.55 5342 40
70 Ireneusz Moralewicz Goleniów 133.47 26427 198
71 Andrzej Kwiatkowski Warszawa 133.18 25971 195
72 Natalia Woźniak Dziwnówek 132.76 25889 195
73 Tomasz Lempart Kraków 132.66 23215 175
74 Andrzej Kroc Łódź 132.29 25665 194
75 Alicja Grąbczewska Szczecin 132.10 21533 163
76 Krzysztof Nowak Lublin 131.92 4749 36
77 Zdzisław Szota Warszawa 131.88 10814 82
78 Tomasz Suchanek Wrocław 131.84 17798 135
79 Konrad Sowula Kraków 131.83 17402 132
80 Artur Koszel Warszawa 131.76 6720 51
81 Małgorzata Deszczyńska Warszawa 131.45 25239 192
82 Radosław Jachna Łódź 131.41 14192 108
83 Krzysztof Jaworski Warszawa 131.40 5913 45
84 Łucja Kodzis Bydgoszcz 131.34 10901 83
85 Leszek Stecuła Bytom 131.14 8655 66
86 Mateusz Królikowski Wrocław 131.07 11534 88
87 Zbigniew Wietecki Gorzów Wielkopolski 130.81 25377 194
88 Leszek Kacprzyk Katowice 130.79 23673 181
89 Paweł Maciejczuk Białystok 130.73 11896 91
90 Joanna Juszczak Warszawa 130.67 25481 195
91 Krzysztof Sporczyk Piaseczno 130.48 24921 191
92 Arkadiusz Łydka Jaworzno 130.47 25702 197
93 Dariusz Maciejuk Warszawa 130.44 4174 32
94 Wojciech Chodakiewicz Białystok 130.40 6259 48
95 Jolanta Chłopińska Wałcz 130.28 24232 186
96 Małgorzata Szczygieł Radwanice 130.22 24612 189
97 Michał Rogalewicz Poznań 130.17 24603 189
98 Michał, Piotr Waszkiewicz Białystok 130.01 13781 106
99 Krzysztof Kałuża Sosnowiec 129.71 19457 150
100 Dariusz Ulatowski Tuchola 129.69 24642 190
101 Grzegorz Pukniel Łódź 129.52 22925 177
102 Robert Kuszpit Biała Podlaska 129.49 6604 51
103 Jerzy Matyasik Kraków 129.35 25481 197
104 Bronisław Parada Polanica-Zdrój 129.29 18359 142
105 Adam Jurkowski Gliwice 129.17 14209 110
106 Marcin Rogala Warszawa 128.87 15851 123
107 Krzysztof Gibas Kraków 128.83 24607 191
108 Jacek Jerzyński Toruń 128.64 4631 36
109 Łukasz Baranowski Gdynia 128.59 25589 199
110 Walenty Siemaszko Lipiany 128.54 8098 63
111 Arkadiusz Biegun Kraków 128.48 8480 66
112 Maciej Kuczyński Gdynia 128.21 10770 84
113 Maciej Perzyński Piła 128.21 17821 139
114 Szymon Dąbrowski Warszawa 127.87 24551 192
115 Dariusz Białobrzewski Gdynia 127.55 9566 75
116 Weronika Rudnicka Szczecin 127.37 4458 35
117 Monika Gawron-Cieślik Szczecin 126.92 16880 133
118 Grzegorz Święcki Białystok 126.76 5704 45
119 Marcin Ceglarek Kraków 126.62 22286 176
120 Łukasz Sornek Mikołów 126.62 24058 190
121 Mariola Osajda-Matczak Milanówek 126.56 11390 90
122 Zofia Gajewska Jelenia Góra 126.54 16957 134
123 Rafał Błaszkiewicz Milanówek 126.47 17453 138
124 Marta Bajorek Warszawa 126.33 24382 193
125 Ewa Radzikowska Gliwice 125.77 16098 128
126 Agnieszka Krupka Krosno 125.54 6779 54
127 Grzegorz Grzeszczuk Racibórz 125.49 8784 70
128 Grażyna Wesołowska Łódź 125.48 10415 83
129 Ewelina Gruda Białystok 125.47 4517 36
130 Mariusz Orzeł Nowe Miasto Lubawsk 125.42 20695 165
131 Katarzyna Ślusarska Milanówek 125.40 13418 107
132 Anna Demczyszyn Bielsko Biała 125.35 4262 34
133 Bogusław Puchalski Włocławek 125.03 7502 60
134 Agnieszka Goniowska Wrocław 125.02 11877 95
135 Anita Bruska Gdynia 125.01 18751 150
136 Tomasz Górka Kraków 124.73 12224 98
137 Zbigniew Rybak Warszawa 124.66 23934 192
138 Natalia Ogierman Katowice 124.60 21930 176
139 Agnieszka Walas Kraków 124.47 21534 173
140 Dorota Rudzińska Warszawa 124.34 23749 191
141 Marek Rogalski Warszawa 124.28 18518 149
142 Czesław Grajewski Białystok 123.64 16073 130
143 Mikołaj Przybyłowicz Warszawa 123.61 11743 95
144 Andrzej Kraska Wrocław 123.51 6052 49
145 Dorota Zielińska Piaseczno 123.44 7777 63
146 Agata Kuć Stargard 123.11 22899 186
147 Dorota Kuć Stargard 122.65 14227 116
148 Marcin Stachowski Wydartowo I 122.64 24161 197
149 Dariusz Sowula Kraków 122.50 14088 115
150 Michał Szorc Białystok 122.33 5872 48
151 Bartłomiej Pawlak Stary Szwarocin 122.14 11725 96
152 Maria Magdalena Kupczyńska Szczecin 122.07 15259 125
153 Michał Puchowski Strzelce Opolskie 121.98 5367 44
154 Agnieszka Kaczkowska Gdańsk 121.79 8769 72
155 Ewa Szałas Katowice 121.78 13518 111
156 Bogdan Kozłowski Białystok 121.69 8762 72
157 Jarosław Olek Warszawa 121.65 13017 107
158 Paweł Wdziękoński Świnoujście 121.40 7648 63
159 Teresa Zalewska Racibórz 121.25 24128 199
160 Andrzej Rakoczy Kraków 121.03 7504 62
161 Leokadia Litwinowicz Gliwice 120.93 5200 43
162 Dorota Stachowska Wydartowo I 120.88 23451 194
163 Anna Krynicka Warszawa 120.77 9058 75
164 Krzysztof Kodzis Bydgoszcz 119.95 10556 88
165 Maria Skutela Warszawa 119.84 20732 173
166 Dariusz Nawrocki Bydgoszcz 119.81 4313 36
167 Beata Piotrowska Łódź 119.75 12095 101
168 Dariusz Jarosławski Ełk 119.70 11491 96
169 Marianna Kozłowska Białystok 119.41 9911 83
170 Ryszard Żydaczewski Lubin 119.18 12395 104
171 Adam Janicki Wrocław 119.13 18822 158
172 Katarzyna Kowalska Katowice 119.11 18224 153
173 Sławomir Wolski Wrocław 118.92 23070 194
174 Jakub Onoszko Gdynia 118.89 17834 150
175 Joanna Ostrowska Warszawa 118.88 22587 190
176 Maria Krzyżanowska Władysławowo 118.77 17341 146
177 Agnieszka Matus Milanówek 118.70 20892 176
178 Ziemowit Pazda Wrocław 118.55 9721 82
179 Małgorzata Szmuksta Szczecin 118.42 22145 187
180 Ryszard Korpalski Wójtowice 118.30 22004 186
181 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska 118.21 23051 195
182 Bożena Guział Racibórz 118.18 19382 164
183 Ala Białobrzewska Gdynia 118.17 15835 134
184 Sylwia Łada Inowrocław 118.16 22687 192
185 Zdzisław Figurski Gryfów Śląski 117.97 3657 31
186 Jacek Wandzel Ząbkowice Śląskie 117.75 8478 72
187 Grzegorz Papciak Jodłowa 117.73 8359 71
188 Jerzy Luter Bytom 117.63 22585 192
189 Leszek Dobrowolski Wrocław 117.44 3758 32
190 Marta Świątkowska Wrocław 117.30 22638 193
191 Lucyna Śniadach Rumia 117.19 22384 191
192 Grzegorz Kulawiak Warszawa 117.18 7031 60
193 Sławomir Długosz Ostróda 117.16 14059 120
194 Diana Pietrzykowska Szczecin 117.13 21434 183
195 Andrzej Słapiński Warszawa 117.05 4799 41
196 Monika Lewandowska Warszawa 116.77 4087 35
197 Monika Siemaszko Lipiany 116.64 22978 197
198 Jerzy Krzyżewski Piasutno 116.59 12359 106
199 Mariusz Kubicki Inowrocław 116.58 6995 60
200 Jacek Nowak Szczecin 116.55 7226 62
201 Daniel Tomczyk Piła 116.42 3609 31
202 Mieczysław Pastuszak Gdynia 116.04 23207 200
203 Łukasz Przyszlak Świnoujście 115.88 11472 99
204 Michał Mikołajczyk Gdańsk 115.86 6836 59
205 Robert Wagner Wrocław 115.77 20955 181
206 Urszula Solarska Łódź 115.58 22769 197
207 Małgorzata Jóźwiak Iława 115.55 6933 60
208 Aleksandra Łukaszewicz Wrocław 115.39 4154 36
209 Joanna Brychcy Katowice 115.35 23069 200
210 Alicja Wałaszewska-Kempa Gdynia 114.74 4360 38
211 Mateusz Gołębiewski Łódź 114.60 5959 52
212 Andrzej Bednaruk Gdańsk 114.34 21724 190
213 Rafał Stachowski Police 114.07 10266 90
214 Artur Wawrzynowski Żukowo 114.04 17905 157
215 Elżbieta Zębek Olsztyn 113.15 9505 84
216 Krzysztof Zawadzki Sampława 112.96 22027 195
217 Adam Grzelec Poznań 112.85 3724 33
218 Renata Andracka Zwola 112.76 22100 196
219 Agnieszka Piotrowicz Gdańsk 112.45 7422 66
220 Maria Uryga Kraków 112.22 6621 59
221 Aleksandra Kaczanowska Szczecin 111.38 5235 47
222 Iwona Wieluńska Kołobrzeg 111.00 21534 194
223 Jarosław Karp Jędrzejów 110.53 7958 72
224 Wojciech Gołęcki Inowrocław 110.38 21083 191
225 Anna Arana Kołobrzeg 110.29 21507 195
226 Józef Burzyński Ełk 110.28 11910 108
227 Maciej Dąbrowski Warszawa 110.08 21905 199
228 Katarzyna Bogusławska Piastów 110.05 7153 65
229 Miłosz Meller Poznań 109.94 5827 53
230 Tomasz Siwiński Zawiercie 109.89 5934 54
231 Adam Sternik Elbląg 109.55 6573 60
232 Piotr Potoczek Nowy Sącz 109.42 21119 193
233 Patrycja Kuszpit Biała Podlaska 109.41 5361 49
234 Donata Stuczyńska Bydgoszcz 109.33 3936 36
235 Beata Kiżewska Świnoujście 109.29 8197 75
236 Paweł Brylski Kraków 109.27 4808 44
237 Zbigniew Kniotek Bytom 109.17 6987 64
238 Agnieszka Dawid Kraków 109.02 10684 98
239 Beata Kowaluk-Jagielska Police 109.00 4251 39
240 Dorota Ostrowska Białystok 108.50 17469 161
241 Lidia Żywna Gdynia 108.26 13100 121
242 Tomasz Lewiński Wejherowo 108.23 7684 71
243 Zofia Górka Łęczna 108.12 7136 66
244 Agnieszka Kozak Gdynia 107.78 19616 182
245 Waldemar Wypchał Kraków 107.76 17565 163
246 Iwona Duźniak Dębica 107.72 5386 50
247 Bartłomiej Dalecki Rumia 107.51 5053 47
248 Sławomir Zabawa Wałcz 107.51 9353 87
249 Katarzyna Dębska Ostróda 107.48 16230 151
250 Łukasz Moskal Kurzętnik 107.17 4394 41
251 Dorota Gwiazdoń Nowa Wieś 106.97 3316 31
252 Dariusz Zębek Olsztyn 106.82 8759 82
253 Marta Sztajnert Wisła 106.74 11635 109
254 Józef Wietecki Gorzów Wielkopolski 106.73 10033 94
255 Beata Marynowicz Racibórz 106.50 5112 48
256 Maciej Sylwestrzuk Warszawa 106.49 13737 129
257 Anna Kowalik Szczecin 106.00 6360 60
258 Konrad Pajączek Milanówek 105.94 7628 72
259 Piotr Adamczyk Tarnów 105.75 3807 36
260 Michał Dreczka Poznań 105.37 9799 93
261 Jan Lisiewski Piasutno 104.91 4931 47
262 Dawid Rykaczewski Jaworzno 104.44 8042 77
263 Waldemar Kudliński Bydgoszcz 104.38 8768 84
264 Leszek Kilian Jaworzno 104.11 20509 197
265 Dominik Ulejczyk Będzin 103.79 20551 198
266 Janina Dąbrowska Rybnik 103.67 7464 72
267 Piotr Latoszek Warszawa 103.61 4766 46
268 Jadwiga Szczurowska Świnoujście 103.58 7665 74
269 Marcin Kurowski Racibórz 103.53 17911 173
270 Dariusz Socha Warszawa 103.39 3205 31
271 Karolina Urbańska Poznań 102.50 16913 165
272 Agnieszka Antos Racibórz 102.28 7978 78
273 Krystyna Augustyniak Łódź 102.04 4898 48
274 Maciej Skrzypczak Kędzierzyn-Koźle 102.03 3673 36
275 Szymon Stępień Bytom 101.72 8443 83
276 Zygmunt Skwarek Katowice 101.34 12161 120
277 Monika Szczyrzyca Jaworzno 101.22 4960 49
278 Katarzyna Szachowicz Uniszewo 101.12 7584 75
279 Paweł Pogorzelski Warszawa 100.91 3229 32
280 Barbara Wiśniewska Gdańsk 100.65 9260 92
281 Piotr Kozak Racibórz 100.47 3617 36
282 Olga Swarcewicz Warszawa 100.46 4621 46
283 Ryszard Pliszka Szczecin 100.06 6304 63
284 Agnieszka Wiśniewska Inowrocław 99.18 19737 199
285 Karolina Mak Wrocław 98.81 14722 149
286 Marta Wawrzyn Pruszków 98.72 9378 95
287 Aneta Szczyrzyca Jaworzno 98.11 15207 155
288 Mariusz Michalski Inowrocław 97.86 3425 35
289 Anna Lenartowska Gdynia 97.31 6617 68
290 Hanna Mazowiecka Świnoujście 96.47 3473 36
291 Jolanta Olczak Kołobrzeg 96.45 5401 56
292 Bernadeta Kudlińska Bydgoszcz 95.63 7746 81
293 Krystyna Czajkowska Kołobrzeg 95.32 18111 190
294 Konrad Łukaszewicz Wrocław 95.11 5421 57
295 Jan Pawłowski Warszawa 94.40 10950 116
296 Andrzej Burczyk Gdynia 93.83 2815 30
297 Gabriela Jurgaś Jaworzno 93.78 3376 36
298 Jędrzej Zawojski Modzurów 93.77 3282 35
299 Michał Dąbrowski Warszawa 93.13 6612 71
300 Michał Głąb Zabrze 93.00 5673 61
301 Marta Majewska Wadowice 92.35 3140 34
302 Andrzej Klich Jaworzno 92.19 16409 178
303 Waldemar Dębski Ostróda 92.02 5245 57
304 Grzegorz Kasprowicz Grabowo 91.67 7242 79
305 Liliana Dąbrowska Warszawa 91.21 8209 90
306 Wanda Wach Tarnów 89.94 4227 47
307 Dorota Patera Legnica 89.16 2764 31
308 Artur Kwiatkowski Radomsko 88.18 5026 57
309 Małgorzata Pochopień Kraków 87.85 2899 33
310 Katarzyna Rachaus Łódź 87.48 5511 63
311 Teresa Balewska Reda 86.73 17172 198
312 Patrycja Matulewicz Kołobrzeg 86.04 6625 77
313 Eugeniusz Tuszyński Nowe Miasto Lubawsk 84.94 2888 34
314 Maria Tomiczek Zabrze 84.69 4573 54
315 Aleksandra Celuch Będzin 84.33 2783 33
316 Milena Kuźniewicz Kołobrzeg 84.13 3786 45
317 Tadeusz Kondej Świnoujście 83.64 6022 72
318 Anna Strugała Świnoujście 81.97 2869 35
319 Iwona Skubis-Galus Dąbrowa Górnicza 80.18 10022 125
320 Magdalena Maternicka Gdynia 78.62 2673 34
321 Dawid Węgrzyński Zabrze 78.13 6407 82
322 Wiktoria Koler Będzin 76.43 2675 35
323 Teresa Jaśkiewicz Kołobrzeg 73.25 3882 53
324 Joanna Kulawiak Warszawa 69.79 3908 56
325 Aleksandra Maliszewska Będzin 68.70 3435 50
326 Mirosław Dejna Sampława 65.68 10706 163
327 Elżbieta Fitał Kołobrzeg 62.60 2504 40

 

Poczekalnia na dzień 25-09-2016

Lp. Imię Nazwisko Miasto Ranking Skalpy Gry
1 Anna Stambulska Kraków 120.59 3497 29
2 Tomasz A. Praga Białystok 119.72 3472 29
3 Grażyna Smereka Racibórz 97.97 2841 29
4 Anna Niewiadomska Kołobrzeg 94.03 2727 29
5 Karol Puto Będzin 71.86 2084 29
6 Przemysław Rybicki Otwock 135.25 3787 28
7 Piotr Domański Lublin 125.89 3525 28
8 Daniel Janus Wąchock 121.18 3393 28
9 Grzegorz Kwiecień Kraków 129.89 3507 27
10 Krzysztof Bukowski Milanówek 121.33 3276 27
11 Adrian Ziemniewicz Białystok 120.11 3243 27
12 Krzysztof Borodziuk Kostrzyn 112.48 3037 27
13 Maciej Rzychoń Katowice 137.85 3584 26
14 Andrzej Grabiński Suchedniów 135.50 3523 26
15 Kinga Stecuła Bytom 106.46 2768 26
16 Jakub Nalepa Gliwice 137.32 3433 25
17 Danuta Langiewicz Ostróda 120.92 3023 25
18 Iza Kraj Warszawa 113.68 2842 25
19 Alicja Bielecka Poznań 107.04 2676 25
20 Laura Pisula Wrocław 100.72 2518 25
21 Agnieszka Stefańska Koźmice Wielkie 89.64 2241 25
22 Monika Blokesz Racibórz 69.64 1741 25
23 Marek Herzig Gorzów Wielkopolski 152.75 3666 24
24 Przemysław Herdzina Kraków 148.38 3561 24
25 Karol Waniek Wrocław 140.79 3379 24
26 Grzegorz Kurowski Warszawa 139.17 3340 24
27 Paweł Zaręba Warszawa 138.96 3335 24
28 Dawid Mierzchała Ostrów Wielkopolski 133.58 3206 24
29 Wojciech Usakiewicz Warszawa 131.67 3160 24
30 Robert Głowacki Łódź 130.96 3143 24
31 Maciej Nawrocki Babimost 127.75 3066 24
32 Ewa Czerwoniec Warszawa 126.79 3043 24
33 Marta Ćwiek Radomsko 126.17 3028 24
34 Ryszard Dębski Biała Podlaska 125.58 3014 24
35 Edward Stefaniak Biała Podlaska 124.58 2990 24
36 Lidia Szpakowska Jaworzno 120.62 2895 24
37 Marek Charytoniuk Biała Podlaska 119.62 2871 24
38 Beata Wiączkowska Wrocław 119.21 2861 24
39 Elżbieta Szuba Bytom Odrzański 119.08 2858 24
40 Adam Klimont Wałcz 116.21 2789 24
41 Mariusz Makuch Zator 113.58 2726 24
42 Maciej Labe Poznań 113.42 2722 24
43 Mariusz Grodek Kraków 112.83 2708 24
44 Magda Sarad Pedersen Świnoujście 112.17 2692 24
45 Marzena Zawierska Warszawa 111.88 2685 24
46 Radosław Słowicki Warszawa 111.42 2674 24
47 Wojciech Gonet Wrocław 109.42 2626 24
48 Stanisław Olsztyn Olsztyn 109.25 2622 24
49 Dawid Podżerek Kraków 107.33 2576 24
50 Grzegorz Bajer Łódź 102.88 2469 24
51 Grażyna Kula Gdańsk 98.12 2355 24
52 Anna Lisiewska Dublin 97.67 2344 24
53 Kinga Bilska Ostrów Wielkopolski 96.50 2316 24
54 Zbigniew Siwoń Elbląg 90.96 2183 24
55 Michał Dulat Kraków 90.67 2176 24
56 Aleksandra Kurcman Kołobrzeg 85.29 2047 24
57 Jakub Dworczyk Będzin 79.38 1905 24
58 Piotr Rosół Warszawa 127.35 2929 23
59 Witold Wojnowski Warszawa 116.04 2669 23
60 Adam Motyl Jaskółki 97.26 2237 23
61 Bożena Mileńko Świnoujście 94.57 2175 23
62 Krystyna Perekitko Ciechanowiec 92.17 2120 23
63 Tomasz Szczodry Łomża 88.57 2037 23
64 Bożena Lisiewska Piasutno 87.65 2016 23
65 Alicja Puchowska Strzelce Opolskie 85.13 1958 23
66 Michał Sztajnert Wisła 80.78 1858 23
67 Paweł Morga Warszawa 111.64 2456 22
68 Marcin Szczyrzyca Jaworzno 92.00 2024 22
69 Hanna Dąbrowska Zgierz 89.86 1977 22
70 Aleksandra Brzeska Piastów 89.55 1970 22
71 Agnieszka Palczewska Ostrów Wlkp. 81.68 1797 22
72 Adam Kędzior Lublin 78.00 1716 22
73 Krzysztof Murawski Ciechanowiec 75.32 1657 22
74 Monika Kowalik Kraków 70.91 1560 22
75 Aneta Maternicka Gdynia 68.32 1503 22
76 Agnieszka Tepli-Skoczylas Piaseczno 88.71 1863 21
77 Tomasz Polański Ciechanów 110.55 2211 20
78 Krystyna Drynkowska Świnoujście 93.90 1878 20
79 Maciej Śliwa Zabrze 127.16 2416 19
80 Andrzej Stańczyk Tarnów 116.00 2204 19
81 Jarosław Paprocki Bydgoszcz 101.58 1930 19
82 Kamil Olejniczak Kutno 90.94 1637 18
83 Dominik Peter Nowe Miasto Lubawsk 64.00 1152 18
84 Oliwier Antos Racibórz 58.94 1061 18
85 Piotr Ozimek Sochaczew 56.06 1009 18
86 Dominik Piasecki Słupsk 124.06 2109 17
87 Joanna Nawrocka Bydgoszcz 109.71 1865 17
88 Monika Krzyżewska Piasutno 97.24 1653 17
89 Szymon Sztajnert Wisła 53.35 907 17
90 Bernadeta Zapała Jaworzno 96.69 1547 16
91 Andrzej Kowalski Gdańsk 156.53 2348 15
92 Jan Kozłowski Kraków 129.00 1935 15
93 Dominik Małocha Demblin 91.93 1287 14
94 Magdalena Głowacka Police 73.57 1030 14
95 Agata Kopta Wodzisław Śląski 118.31 1538 13
96 Marek Antosik Nowy Dwór Mazowieck 112.54 1463 13
97 Przemysław Malinka Ostrożnica 106.77 1388 13
98 Danuta Wodecka Skrzyszów 89.46 1163 13
99 Adam Szukalski Leicester 149.50 1794 12
100 Filip Warzecha Gdynia 133.75 1605 12
101 Tomasz Sienkiewicz Białogard 130.75 1569 12
102 Maciej Michalski Łódź 130.67 1568 12
103 Andrzej Gostomski Starowa Góra 128.83 1546 12
104 Marcin Bertrand Poznań 127.50 1530 12
105 Michał Ozimiński Łódź 125.42 1505 12
106 Eugeniusz Wróblewski Inowrocław 125.33 1504 12
107 Michał Burak Wrocław 123.00 1476 12
108 Justyna Nieznalska Jejkowice 122.50 1470 12
109 Jacek Baltyn Suchedniów 121.92 1463 12
110 Ryszard Kaczmarek Leszno 121.58 1459 12
111 Tomasz Kłosiński Bydgoszcz 119.33 1432 12
112 Karol Rembiałkowski Warszawa 118.17 1418 12
113 Michał Landowski Police 117.33 1408 12
114 Andrzej Przybyłowicz Warszawa 117.17 1406 12
115 Paweł Zbrowski Gdynia 115.50 1386 12
116 Krystian Wandzlewicz Nowe Miasto Lubawsk 115.33 1384 12
117 Tomasz Sehnal Warszawa 115.25 1383 12
118 Sylwia Buks Warszawa 114.67 1376 12
119 Wojciech Silnicki Elbląg 112.42 1349 12
120 Elżbieta Święcka Białystok 112.00 1344 12
121 Szymon Figurski Gryfów Śląski 111.75 1341 12
122 Jacek Pietruszka Kraków 111.58 1339 12
123 Adam Skowroński Jarocin 109.92 1319 12
124 Sławomir Wiśniowski Jaworzno 108.83 1306 12
125 Janusz Kaczor Międzyrzec Podl. 108.33 1300 12
126 Karolina Bąkowska Poznań 108.08 1297 12
127 Tomasz Duda Tychy 107.92 1295 12
128 Dariusz Małysa Kraków 106.83 1282 12
129 Andrzej Buczkowski Bydgoszcz 106.00 1272 12
130 Tadeusz Olewicz Strzelce Opolskie 105.42 1265 12
131 Izabela Wyłoga Elbląg 105.00 1260 12
132 Dorota Maciejuk Warszawa 104.92 1259 12
133 Halina Mrozek Warszawa 104.67 1256 12
134 Monika Krzysztofek Wejherowo 103.42 1241 12
135 Michał Gigoń Kraków 103.25 1239 12
136 Grzegorz Dudziński Gdańsk 102.17 1226 12
137 Małgorzata Studniarska Bydgoszcz 101.00 1212 12
138 Justyna Przystawska Jaworzno 99.83 1198 12
139 Justyna Bryk-Duda Tychy 99.42 1193 12
140 Adam Wencel Bydgoszcz 98.58 1183 12
141 Karolina Szubska Jaworzno 97.67 1172 12
142 Maria Kistowska Poznań 97.50 1170 12
143 Zofia Knapik Chrzanów 95.17 1142 12
144 Beata Błaszczyk Poznań 94.50 1134 12
145 Agnieszka Rachtan Świnoujście 94.25 1131 12
146 Dominika Worona Police 93.17 1118 12
147 Katarzyna Turbiarz Rybnik 89.33 1072 12
148 Jakub Czepulonis Kołobrzeg 88.50 1062 12
149 Piotr Duda Tychy 87.75 1053 12
150 Anna Przymęska Poznań 84.50 1014 12
151 Emilia Spanialska Świętajno 81.25 975 12
152 Szymon Ozimek Zabrze 81.08 973 12
153 Sandra Malinowska Kuźnia Raciborska 79.92 959 12
154 Lubomir Kuchta Jaworzno 77.25 927 12
155 Łukasz Przymęski Poznań 74.50 894 12
156 Zuzanna Rokicka Świętajno 74.50 894 12
157 Tomasz Karol Gdynia 69.92 839 12
158 Radosław Karol Gdynia 68.92 827 12
159 Maciej Wala Racibórz 68.75 825 12
160 Justyna Szymonik-Polak Powałczyn 62.42 749 12
161 Seweryn Kaczmarczyk Świętajno 56.00 672 12
162 Piotr Madej Wrocław 120.64 1327 11
163 Przemysław Pawlic Wrocław 120.00 1320 11
164 Michał Gawroński Siemianowice Śląski 115.00 1265 11
165 Łukasz Wojciechowski Łomża 112.09 1233 11
166 Natalia Sowała Łowicz 104.18 1146 11
167 Klara Wigier Milanówek 100.36 1104 11
168 Joanna Wilk Racibórz 99.27 1092 11
169 Michał Duraj Warszawa 98.36 1082 11
170 Krzysztof Tomczak Kutno 96.73 1064 11
171 Artur Sikorski Gdańsk 95.09 1046 11
172 Renata Wyłoga Elbląg 93.82 1032 11
173 Adam Graczyk Nowe Miasto Lubawsk 91.73 1009 11
174 Jan Jasiorkowski Jasienna 91.36 1005 11
175 Maria Kubacka- Warszawa 90.36 994 11
176 Bożena Ciborowska-Lipko Stargard 87.45 962 11
177 Marzena Czemplik Wrocław 86.27 949 11
178 Renata Figurska Gryfów Śląski 84.18 926 11
179 Sławomir Stańczak Łódź 84.00 924 11
180 Adam Żychowski Warszawa 83.82 922 11
181 Mateusz Zębek Olsztyn 83.27 916 11
182 Kamil Nadolski Zabrze 81.00 891 11
183 Danuta Jasiorkowska Jasienna 80.82 889 11
184 Miłosz Śliwiński Szczecin 80.73 888 11
185 Beata Kurowska Inowrocław 80.64 887 11
186 Monika Wrzałek Rumia 79.55 875 11
187 Hanna Góźdź Ostrów Wielkopolski 78.91 868 11
188 Anna Gucz Bydgoszcz 78.82 867 11
189 Joanna Korus Kraków 76.82 845 11
190 Maksymilian Piątek Warszawa 76.82 845 11
191 Szymon Jankowski Nowe Miasto Lubawsk 76.27 839 11
192 Aneta Młodzianowska Warszawa 76.00 836 11
193 Kinga Bereta Nowa Wieś 74.73 822 11
194 Julia Pustuł Zabrze 70.91 780 11
195 Barbara Pęska Nowy Dwór Mazowiecki 70.64 777 11
196 Ireneusz Jagiełło Okuniew 70.18 772 11
197 Michał Śliwiński Szczecin 69.64 766 11
198 Dariusz Dackiewicz Białowieża 66.82 735 11
199 Tymoteusz Świerkowski Będzin 66.00 726 11
200 Monika Wojtanek Wadowice 65.55 721 11
201 Anna Jankowska Bydgoszcz 63.27 696 11
202 Jolanta Bednarska Łódź 61.91 681 11
203 Marek Horyń Ełk 58.91 648 11
204 Grzegorz Lipko Stargard 58.55 644 11
205 Kosma Woźniarski Łódź 55.27 608 11
206 Maciej Karol Gdynia 54.82 603 11
207 Kevin Gorzelany Wisła 51.45 566 11
208 Mateusz Stańczyk Tarnów 100.60 1006 10
209 Damian Łupiński Konojady 99.60 996 10
210 Martyna Śmiechura Nowa Wieś 79.50 795 10
211 Tamara Szczepańska Świnoujście 77.00 770 10
212 Paweł Jankowski Nowe Miasto Lubawsk 74.90 749 10
213 Bartłomiej Kowalczuk Brwinów 62.90 629 10
214 Daniel Mundyk Jelenia Góra 162.56 1463 9
215 Bogusław Książek Szczecin 101.89 917 9
216 Jarosław Michalak Łódź 124.62 997 8
217 Kinga Pruszak Bydgoszcz 120.00 960 8
218 Leszek Kowalik Bydgoszcz 93.00 744 8
219 Zbigniew Radziszewski Ciechanowiec 91.88 735 8
220 Klaudia Budzyn Brzesko 84.12 673 8
221 Adam Pietryga Racibórz 79.50 636 8
222 Wojciech Czepulonis Kołobrzeg 76.75 614 8
223 Wiktor Zduńczyk Warszawa 75.62 605 8
224 Jędrzej Kuźniewicz Kołobrzeg 52.75 422 8
225 Stanisław Gasik Warszawa 151.29 1059 7
226 Jarosław Borowski Bielsk Podlaski 138.14 967 7
227 Andrzej Tyczyno Bydgoszcz 125.29 877 7
228 Maciej Kuć Stargard 111.71 782 7
229 Sylwester Gryz Zabrze 107.86 755 7
230 Jan Olek Warszawa 102.14 715 7
231 Maciej Grzywaczewski Ustrzyki Dolne 97.29 681 7
232 Mirosława Jursza Rybnik 97.29 681 7
233 Wojciech Kwaśniak Częstochowa 96.71 677 7
234 Leszek Sosnowski Lublin 79.29 555 7
235 Magdalena Zielińska Bydgoszcz 77.43 542 7
236 Wojciech Kuć Stargard 76.14 533 7
237 Karolina Kocel Sosnowiec 70.57 494 7
238 Łukasz Korycki Garwolin 69.00 483 7
239 Łukasz Pawlas Racibórz 68.00 476 7
240 Bartek Chełstowski Nowy Dwór Mazowiecki 64.00 448 7
241 Mateusz Sztuba Zabrze 56.43 395 7
242 Grażyna Kaczyńska Łódź 117.17 703 6
243 Paulina Tomaszycka Białystok 101.67 610 6
244 Krystyna Zabawa Dąbrowa 100.83 605 6
245 Paulina Ostrowska Białystok 83.33 500 6
246 Jarosław Błażków Wrocław 80.67 484 6
247 Wiesław Nieroda Lublin 77.83 467 6
248 Małgorzata Świętosławska Jaworzno 77.50 465 6
249 Franciszek Augustyniak Kołobrzeg 75.33 452 6
250 Magdalena Możdżeń Łódź 64.67 388 6
251 Maciej Krzeptowski Zakopane 56.33 338 6
252 Anna Stefańska Łódź 109.00 545 5
253 Maciej Michalak Łódź 105.20 526 5
254 Kamila Antosz-Lasecka Warszawa 94.60 473 5
255 Małgorzata Całka Świnoujście 86.20 431 5
256 Michał Lasecki Warszawa 78.40 392 5
257 Jerzy Niewiadomski Wrocław 100.75 403 4
258 Justyna Kurowska Inowrocław 78.25 313 4
259 Agnieszka Jarek Gowarczów 59.75 239 4
260 Jerzy Ciesielski Łódź 104.33 313 3
261 Michał Czyż Łódź 73.50 147 2
262 Krzysztof Lelonek Zabrze 72.50 145 2
263 Marek Cieślik Łódź 71.50 143 2
264 Marek Zdaniukiewicz Jaworzno 62.00 124 2
265 Joanna Strączek Legnica 57.50 115 2
266 Marta Popławska Warszawa 79.00 79 1
267 Jacek Jabłoński Katowice 78.00 78 1
268 Mateusz Klinowski Wadowice 77.00 77 1